Листівки з Карибів від Камілли та принца Чарльза
Своєрідна романтична відпустка у межах офіційного турне.
Б

арбадос, Гренада, Сент-Люсія, Сент-Вінсент, Сент-Кітс, Невіс, Кайманові острови та майже 50 зустрічей — географія великого весняного туру принца Чарльза та герцогині Корнуольскої вражає! Що цікаво, вони стали першими особами з британської монаршої родини, які відвідали комуністичну Кубу.

Окрім офіційних заходів, подружжя встигло засмагнути на пляжі Барбадосу та відвідати Будинок прянощів й шоколаду в Гренаді, де їм розповіли про какао-індустрію в країні. До того ж у Гренаді вони лише удвох здійснили романтичну прогулянку уздовж берега та насолодилися неймовірним морськім повітрям.

Варто відзначити, що головним аксесуаром герцогині упродовж всього туру була парасолька, й захищала вона Каміллу не від дощу (як традиційно в Лондоні), а від палючого сонця. Ефектна деталь стала яскравим доповненням майже кожної світлини.

Сьогодні на Кайманових островах пара проведе офіційну церемонію відкриття нового аеропорту та відвідає низку соціальних зустрічей. Також у планах прийом за участю прем’єр-міністра та губернатора. 12-денне турне країнами Карибського басейну завершиться вже 29 березня, ну а ми тим часом роздивляємося королівські листівки з відвіданих країн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: