Листівки з Колумбіі: гуманітарний візит Анджеліни Джолі
Чергова надважлива благочинна місія.
О

станні декілька днів видалися у Анджеліни Джолі дуже насиченими. Зараз вона перебуває в Колумбії, але не заради відпочинку. Разом із UNICEF акторка в якості посла доброї волі навідалася до табору венесуельських біженців у містечку Ріохаче. Його мешканці гостро відчувають кризу у майнових та громадянських правах. Йдеться про понад чотири мільйони венесуельців.

Поки світ обговорював її суперечки з Бредом Піттом щодо розлучення та гормональну терапію, курс якої, нібито, зараз проходить їх 13-річна донька Шайло задля зміни статі, Джолі спілкувалася із президентом Колумбії. «Ми спілкувалися про ризики відсутності громадянства, які загрожують більш ніж 20 тисячам дітей переселенців. Це надважлива проблема, що негайно має бути вирішена», — поділилася Анджеліна під час прес-конференції.

Анджеліна Джолі та Іван Дуке Маркес

«Запевняю вас, ми домовилися про нагальну необхідність міжнародної підтримки Колумбії, Перу та Еквадору, які несуть на собі тягар гуманітарної кризи сусідньої Венесуели», — підсумувала вона. Окрім офіційних заходів, Анджеліна знайшла час та зустрілася із місцевими сім’ями та сфотографувалася із усіма охочими. Особливі фото — з дітьми.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: