Магічний різдвяний Берлін в Instagram Каті Осадчої
Телеведуча ласувала смачненьким, фотографувалася та згадувала дитинство.
«

Мімікрую під берлінський стиль і настрій. Неймовірну кількість разів була в Берлині, але завжди у справах. Вперше є час на прогулянки та екскурсії і про ярмарки різдвяні не забудемо. Поїхали!» — розпочала свій різдвяний фотозвіт Катя Осадча. Телеведуча додала в сторіз не лише численні яскраві відео та фото, але й історії з дитинства. Автором світлин став її старший син Ілля.

«Коли впала Берлінська стіна, я була маленькою, напевно, звідси моя особлива цікавість. Моторошно розуміти, що коли ти вже жив, ще існував цей дикий розділ міста, людей, родин. Люди копали тунелі, перестрибували і тікали на захід в пошуках кращого життя. 155 кілометрів навколо західного Берліна (і не лінь було ж таке набудувати) це була не лише стіна, а й вежі з охороною, зона відчуження і ще одна стіна. 30!!! років це існувало, й увесь світ мирився з рішенням однієї країни (нічого не нагадує?).

Колись наші діти чи онуки будуть так розповідати своїм дітям про нашу країну, про Крим і Донбас. Дуже б хотілося, щоб на той час ми були такими самими сильними, як Німеччина зараз, а все пройдене було історичними уроками і важливими спогадами. Photo by Ілля».

Як зізналася телеведуча, Берлін зараз магічний! Тож сміливо вирушайте хоча б на вікенд.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: