Підтримую лікарів
Магія білого: 10 найкращих streetstyle-образів Milan Men’s Fashion Week
Ідеальний варіант для спекотного червня!
F

ashion-марафон з Мілану блискавично переміщується до Парижа, де вже сьогодні стартує Тиждень чоловічої моди. Червень традиційно задав шалений темп для блогерів, фешіоніста та редакторів глянцю, але всі вони, незважаючи на щільний розклад, встигали змінювати ефектні образи, демонструвати своє бачення стилю та потрапляти до Instagram-стрічки — досвід дається в знаки!

Семюел Л. Джексон

Вулична мода завжди привертає увагу, та навіть консервативні професіонали доволі часто надихаються streetstyle-тенденціями. Цього разу модники також не дарма змагалися в майстерності демонструвати оригінальні образи. JS зібрав найкращі світлини, тож надихаємось та беремо приклад!

Спекотна італійська погода цьогоріч диктувала правила, тож за основу майже чи не кожного образу був обраний білий колір. Звичний total-white італійки міксували із nude-аксесуарами та чорними окулярами, а от чоловіки комбінували білий з сірими деталями та обігрували червоним взуттям.

Окремо хотілося б виділити капелюшки. Яскрава палітра зазвичай домінує в літньому гардеробі, тож головні убори можна сміливо обирати різних кольорів. Це безпрограшний варіант у спеку та гарна можливість ускладнити образ чи ефектно завершити його.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: