Магія скляних скульптур у лукбуці Nadya Dzyak Resort’20
Інтерпретація творчості склодувів Джейсона Говарда та Лой Аллен.
Ф

ілософія бренду Nadya Dzyak тісно пов’язана зі світом сучасного мистецтва. Відправною точкою при створенні колекції Resort’20 стали роботи сучасних художників-склодувів — Джейсона Говарда та Лой Аллен, які створюють неперевершені скульптури зі скла. Для Наді Дзяк скло — жива природна субстанція, та лише майстер може вдихнути в нього нове життя і зробити унікальним.

Так, дизайнерку надихнули прозорі квіти зі скла відомих майстрів. У новій колекції вона переносить ці образи на свої вироби. Це своєрідна творча інтерпретація елементів живої природи, уособлення крихкості й легкості, беззахисності та внутрішньої сили в постійно мінливому світі.

У потужній колекції зі знаковими моделями помітний вплив пізніх 80-х: гостра лінія плечей, асиметрія, завищена талія й зухвалі міні. Прозорі сукні та легкі блузи, що стали справжніми star pieces, представлені в принті polka dot та тонкій смужці.

Традиційно бренд приділяє особливу увагу ручній роботі, використовуючи унікальний прийом ручного викладання плісированих деталей та воланів. У цьому сезоні в колекції з’явилися квіти ручної роботи. Вони, немов застигле скло, ще один натяк на натхнення дизайнера.

У палітрі колекції Resort’20 переважають стримані відтінки мигдалевого, лавандового, небесно-блакитного, теракотового та салатового. Дизайнер експериментує із пропорціями та фактурами, демонструючи асиметричні сукні з елементами плісе, об’ємні рукави й геометричні вирізи.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: