Магія світла та мотиви 80-х у колекції Nadya Dzyak SS’20
Побачити нові образи можна буде вже цього тижня у Парижі.
У

новій весняно-літній колекції дизайнерка Надя Дзяк досліджує неймовірні природні феномени і гру зі світлом. У центрі мудборда – світлові інсталяції нью-йоркської архітектурної студії Hou De Sousa, а також полярне сяйво: подібно до переплетіння відтінків у небі дизайнерка нашаровує і змішує кольори, створюючи ефект одночасної невагомості та монолітності образів.

Віддаючи данину своїй улюбленій модній епосі – 80-м, Надя продовжує використовувати класичні для цього часу прийоми на кшталт завищеної талії або об’ємних рукавів, демонструючи знакові для бренда невагомі сукні з органзи, прикрашені асиметричними деталями.

Традиційно бренд приділяє особливу увагу ручній роботи, використовуючи унікальний прийом ручного викладання плісированих деталей і воланів. Також до колекції увійшли блузи з елементами плісе у парі з брюками-карго, драпіровані сукні з декоративними кільцями і спідниці з геометричними вирізами у відтінках фуксії, бірюзи і свіжого лайму.

Nadya Dzyak вперше представить цю колекцію під час паризького Тижня моди. Відбудеться презентація 26 вересня о 12:00 за місцевим часом. Цього ж тижня переглянути і замовити колекцію можна буде у шоу-румі MAISON PYRAMIDE.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: