Магшот дня: Джастіна Тімберлейка заарештували
Що ж сталося?

Поліція штату Нью-Йорк заарештувала співака та актора Джастіна Тімберлейка. Причина: керування авто у нетверезому стані. Усе сталося на Лонг-Айленді, де зазвичай відпочивають заможні ньюйоркці. Як з’ясувалося, він не зупинився перед знаком «Стоп» і, ба більше, не зміг утримати машину в межах своєї смуги.

Зрештою володар «Ґреммі» провів ніч у відділенні. Доля його турне під питанням, адже у штаті Нью-Йорк покарання за кермування у нетверезому стані включає тюремне ув’язнення на строк до року. Цього тижня у музиканта заплановані перформанси у межах світового турне після виходу його шостого альбому Everything I Thought It Was. Виступ має відбутися вже цієї п’ятниці в Чикаго, а пізніше — у Медісон-Сквер-Ґардені. Поліціянт, що зупинив музиканта, його не впізнав, а музикант сказав офіцеру, що випив один мартіні і їхав за друзями додому. Він також згадав про своє світове турне. «Тімберлейк сказав собі під ніс: “Це зіпсує тур”», — повідомило джерело. Офіцер зауважив: «Який тур?» Джастін сказав: «Світове турне».

Тим часом на тлі арешту колишнього трек Брітні Спірс Criminal злетів у чартах iTunes на 68 сходинку.

Фани згадали, що минулого року в одному з інтерв’ю Джастін зізнався, що у його кар’єрі був період, коли він зловживав спиртними напоями і мав тривалу залежність. У підсумку, за рішенням суду Тімберлейка було звільнено з-під варти без внесення застави.

Очікуємо на публічне звернення музиканта.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: