Майкл Джексон під забороною: BBC виключила з ефіру пісні поп-короля
Через звинувачення 30-річної давнини.
Д

окументальний фільм про допити Майкла Джексона та його злочини сексуального характеру став сенсаційним ще до прем’єри: глядацькій аудиторії цілком вистачило гучного анонсу та декількох трейлерів. І хоча британський Channel 4 покаже стрічку 6 та 7 березня, спільнота Великобританії перестала слухати хіти Джексона вже цими вихідними.

«Джексон змусив нас повірити, що саме так слід висловлювати любов, і пояснював, що наші стосунки повинні залишатися таємницею, інакше нам обом загрожує в’язниця», — розповідають Вейд Робсон та Джеймс Сейфчак, додаючи, що співак ґвалтував їх сотні разів.

Майкл Джексон та Джеймс Сейфчак

На інтерв’ю Вейда та Джеймса, які підлітками відвідували ранчо Джексона «Неверленд», а зараз активно засуджують дії Майкла 30-річної давнини та відкрито звинувачують його в домаганнях та педофілії, уже відреагувала сім’я співака. «Ми не можемо бути осторонь, поки триває це публічне лінчування. Майкл не може захищатися, інакше це б усе не мало сенсу. Вони не надали ніяких незалежних доказів та абсолютно ніяких доказів на підтримку своїх звинувачень. Це означає, що весь фільм залежить виключно від слів двох псевдосвідків», — заявляють вони. Коли ж улюблені Billie Jean, Beat It повернуться до ефірів, наразі невідомо.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: