Макс Барських презентував власну лінію одягу під брендом NICK VANGARD
Про свободу та амбіції, про тренди поза часом і поза сезоном.
N

ICK VANGARD — це art & fashion проєкт, створений Максом Барських. Завдяки художній освіті йому вдалося самостійно втілити ідеї, накопичені за час творчого шляху, й реалізувати їх у власному бренді. Дебютна колекція, що отримала назву Industrial Habits, — це одяг для «рок-зірок нового покоління», для тих, хто відчуває моду за межами кліше.

Глибокі вирізи і мерехтливі тканини, ультракороткі сукні та жакети прямого крою — в одязі бренда кожен почуватиметься сексуальним і буде у центрі уваги. Дух нічного міста передають головні кольори колекції — чорний і золотий.

«Я з дитинства цікавився світом моди. Збирав вирізки з журналів, дивився покази, вивчав історії різних модних будинків і дизайн в цілому.

Зараз всі накопичені ідеї та знання я втілюю в бренді NICK VANGARD. Спробувавши себе у новому напрямі, я вивчив всі нюанси виробничого процесу, знайшов команду приголомшливо талановитих людей, самостійно створив ескізи. Вийшла повноцінна колекція з продовженням і планами на майбутнє»,  — коментує Макс Барських.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: