«Максимально секретно» ГУР та «Укрпошта» презентують дроп
Дроп, виконаний за всіма канонами інформаційної тиші. Не інакше.

Ні на що не натякаючи та без жодного розголосу, «Укрпошта» спільно з ГУР МО випускає лімітовану серію мерчу для повсякдення. «Тотальне шумопогашення» — дроп, виконаний за всіма канонами інформаційної тиші, у якому «Укрпошта» спільно з ГУР транслює своє бачення подій — теперішніх та майбутніх.

Розробка лімітованої серії мерчу відбувалася в режимі повної секретності. Але деяка інформація все ж таки потрапила у відкриті джерела. Наприклад, стало відомо, що головним «обличчям» футболки KOSHARA GUNTER став пухнастий агент, більш відомий як кіт Буданова, який перестрибує через власне ім’я. Команда дизайнерів, яка побажала залишитися невідомою, для створення цієї футболки надихнулася відомим всім українцям котиком, який живе у ГУР, та випадковою бавовною на росії, адже у складі футболки є 95% бавовни.

У дропі також представлено ще одну ексклюзивну футболку з принтом «Жабʼяче озеро». Багато хто відразу згадає, як у буремні часи в срср на телебаченні вмикали «Лебедине озеро», а хтось пригадає і жабку в акваріумі в кабінеті ГУР. Зв’язок між цими представниками фауни не очевидний, але побачити його можна на принті, який таким чином візуалізує появу апгрейд-версії балету на всіх каналах росії.

Для тих, хто впевнений, що йому судилося переможне майбутнє, у лінійці мерчу є термопляшка «Буденні прогнози». Цей аксесуар зі сталі розроблений для кожного знаку зодіаку та містить свій прогноз, побудований на популярних фразах Кирила Буданова.

Ексклюзивний мерч випустили у продаж спеціально до виходу нової поштової марки «Головне управління розвідки Міністерства оборони України». 30 червня, у день звільнення острова Зміїний від російських окупантів, відбудеться офіційне введення поштової марки в обіг. Погашення традиційно відбудеться в Києві, спецпогашення — у всіх регіонах України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: