Максимум вражень та задоволення без компромісів: новий девайс glo™ у кліпі «Рандеву» Артема Пивоварова
На правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.


Новий девайс від glo™ hyper plus потрапив до української версії кліпу «Рандеву» Артема Пивоварова, створеного за підтримки бренда glo™. Яскрава, стильна візуальна історія під запальні біти чергового хіта Пивоварова захоплює з перших кадрів і дивує постійними змінами настроїв, декорацій та кольорів. Девайс дуже органічно «вписався» у цю феєрію, натякаючи: так само влучно він здатен доповнити будь-який стильний образ.

У кліпі фігурує золотий glo hyper plus, але загалом нову лінійку представлено девайсами чотирьох кольорів: бездоганного білого, елегантного чорного, довершеного синього та вишуканого золотого, який вперше з’явився в лінійці hyper. У кожному з відтінків пристрій виглядає витончено та преміально завдяки поєднанню матової металевої текстури корпусу з глянцевою боковою панеллю.

За гармонійним дизайном ховається вже відома повнолітнім споживачам інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну glo™, яка дозволяє отримати більш інтенсивний та насичений смак. У новому glo hyper plus збережено два режими: Стандарт та Буст, які дозволяють самостійно обирати формат використання. У режимі Буст тютюн нагрівається до 270°С всього за 15 секунд і дозволяє протягом 3 хвилин насолоджуватися більш інтенсивним і насиченим смаком.

Це вже вдруге, коли філософія і характер glo™ знаходять відображення у творах Артема Пивоварова. Раніше артист співпрацював із брендом у межах проєкту Музичний HYPER Set. І ця спільна історія продовжується в яскравих кольорах і запальних бітах «Рандеву», який нагадує: якщо ти завжди прагнеш більшого, можна не шукати компроміси і бути яким завгодно, отримуючи максимум вражень і задоволення від кожної миті.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: