Мальовнича вілла «Вентуріні», розташована неподалік від локації Венеціанського кінофестивалю
Плануємо подорож до улюбленої Італії!

Навряд чи хтось із нас міг припустити, що доведеться втратити можливість подорожувати на такий тривалий період часу. Адже нові міста і країни, унікальні локації і мальовничі місця є найкращим тригером для істинного натхнення і насолоди. Можливість знову вирушити до улюбленої країни вимагає ретельнішого планування, аби отримати максимум задоволення від такої довгоочікуваної подорожі.

Саме Італія для багатьох стала тією країною, яку хочеться відвідати першою по завершенню карантину. Тож час ознайомитися з красою благородної Венеції, де розташована мальовнича вілла «Вентуріні». Незабаром тут на кілька днів зможе зупинитися кожен бажаючий і провести незабутній час в колі рідних чи друзів, або ж, як варіант, організувати романтичний вікенд з коханою людиною.

Зараз вілла «Вентуріні» привертає інтерес найдосвідченіших мандрівників. Окрім архітектурних і естетичних переваг не можна не згадати її місце розташування.

Вона розташована поруч з готелем Excelsior, місцем проведення знаменитого Венеціанського кінофестивалю.

готель Excelsior

Це антична вілла в стилі Liberty, побудована в період з 1909 по 1911 італійським архітектором Карло Феліче Донгом на замовлення венеціанського барона Вендраміні. Вона розташована на острові Лідо Ді Венеція, який знаходиться неподалік від туристичної Венеції.

Загальна площа вілли складає 530 кв. метрів, а територія приватного садового парку втричі більша. Поруч розташований приватний пляж, різноманітні магазини і казино. У декількох хвилинах ходьби знаходиться центральна площа Сант-Марії-Єлизавети.

Сама вілла складається з 3-х поверхів, зокрема, там є придатні для життя підземний поверх і горище.

Велика кількість кімнат з санвузлами на кожному поверсі, а також величезні тераси дозволяють розташуватися на території багатьом гостям водночас і провести незабутній час.

Варто відзначити, що вілла «Вентуріні» має свою власну бібліографію і згадки в книгах, серед яких FORMENTI-MAGNANI 1913 Villa Gelsomini К. Форменті та Ф. Маньяні в сучасному виданні MILAN і багато інших.

Аби зв’язатися із власниками вілли, переходьте за посиланням, окрім того, можна зв’язатися з менеджером із продажів.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: