Маммопластика під час вагітності: трагічна історія Міші Романової
Також співачка розповіла про сина та батька дитини.
Д

ва роки тому співачка Міша Романова приголомшила шанувальників: дівчина несподівано пішла з гурту «Віа Гра» за півроку до закінчення контракту з Костянтином Меладзе. Як виявилося, через вагітність. Хто батько дитини, чи вийшла вона заміж й як пройшли останні 2 роки – про все це артистка розповіла Каті Осадчій в програмі «Світське життя».

Міша Романова та Катерина Осадча

Про вагітність та маммопластику

«Так, я пішла з гурту через вагітність. Я дуже довго мовчала на цю тему, тому що мені й досі боляче. Ця історія могла закінчитися трагічно. Так сталося, що я наважилася на операцію – маммопластику, – коли ще працювала у гурті. Я прийшла до дуже відомої клініки, до дуже відомого лікаря. Як заведено, мені зробили всі аналізи, аби переконатися, що мене можна допустити до операції і в мене немає протипоказань.

Мені зробили загальний наркоз на 16-му тижні вагітності!

Мені зробили цю операцію, але через декілька тижнів я зрозуміла, що я була вагітна. Мені зробили загальний наркоз на 16-му тижні вагітності! У той момент це просто не вкладалося у мене в голові. Звісно, я поїхала до цієї клініки. Я побачила лікаря, в якого тремтіли руки. А лікар-анастезіолог просто почав мене втішати, мовляв, нічого страшного, це нормально. Це одна з причин, чому я вирішила це сказати, розповісти цю історію – попередити всіх жінок, які мають намір. Не довіряти на 100 відсотків лікарям. Ніхто не застрахований від халатності спеціалістів.

Звісно, я поїхала до цієї клініки. Я побачила лікаря, в якого тремтіли руки. А лікар-анастезіолог просто почав мене втішати, мовляв, нічого страшного, це нормально.

На жаль, в мене не було ніяких ознак вагітності, зокрема токсикозу. В той час ми дуже багато працювали з гуртом, дуже багато літали й збої в жіночому організмі були для мене звичним явищем. Але ж були аналізи, які, мабуть, не перевірили – цього неможливо було не помітити. Або просто не хотіли втратити 6 тисяч євро перед новим роком. Дякувати богу, з моїм сином все добре й мені просто пощастило».

Про сина та батька дитини

«Вагітність я б ніколи не перервала, тому що мій син – сенс мого життя. Все обійшлося, в мене чудовий хлопчик, якого звати Мартін. Він дуже гарний, невдовзі я його покажу публіці. Батько дитини – молодий режисер, я не буду називати його ім’я, тому що не знаю, як він поставиться до цього оприлюднення. Ми не в стосунках, розійшлися через те, що занадто різні люди. У цій ситуації мене підтримували батьки та друзі, зокрема, Макс Барських. Я дуже їм вдячна».

За словами співачки, на збільшення грудей вона наважилася через чоловіка, в якого була дуже закохана й хотіла йому сподобатись. Наразі Міша займається сольною кар’єрою, а її продюсером виступає Макс Барських. До речі, з її ініціативи в контракті є пункт про вагу: дівчина повинна підтримувати її на рівні не більше 53 кг. До цього показника було важко повернутися після пологів, але наразі Міша важить менше, ніж до них.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: