Марші, вечері із зірковими шефами та захист культурних пам’яток: хто, як і чим допомагає Україні?
Добірка благодійних ініціатив.

Краків

Бізнес та засновники благодійних акцій не припиняють підтримувати Україну. JS зібрав ініціативи, завдяки яким наша країна продовжує гідно давати відсіч ворогу!

Даша Малахова та команда PR Batteries організовують Марші українських матерів у різних містах світу

Уже четвертий тиждень поспіль у великих містах Європи та Америки проходять Марші українських матерів, які були змушені тікати із дітьми від війни.

Мюнхен

Лондон

Краків

Краків

Краків

Цими вихідними вони відбулися у Кракові, Братиславі, Кишиневі, вже втретє — у Мюнхені та вчетверте — в Атланті. Головним атрибутом акції стали ляльки у закривавлених простирадлах, що символізують сотні дітей, вбитих російськими військовиками.

Кишинів

Атланта

Атланта

Атланта

Цього тижня багато українок на марші були одягнені у траурний чорний одяг, щоб вшанувати пам’ять загиблих у Бучі, Краматорську, Маріуполі, Ірпені та інших містах України.

Український шеф Юрій Ковриженко провів вечерю з Джеймі Олівером, щоб зібрати кошти для України

14 квітня шеф та гастродипломат Юрій Ковриженко провів у Лондоні благодійну вечерю #CookForUkraine із зірковим британським шефом Джеймі Олівером на підтримку України.

Юрій готував за меню, розробленим разом з Олівером, а також шефом та письменницею Олею Геркулес, фудблогеркою Алісою Тімошкіною та фудфотографом Джо Вудхаузом. Усі кошти від акції переказані до UNICEF.

У меню були бессарабська закуска з баклажанів, голубці у листях буряка, тушкована свинина з чорносливом, вареники із сиром та чорною смородиною. Не обійшлося і без борщу, який придумали подавати таким чином, щоб його куштували і м’ясоїди, і вегетаріанці.

Благодійники створили захисну споруду навколо памʼятника засновникам Києва

Українці, об’єднавшись, дбають не тільки про власну безпеку, а й думають про збереження історії країни.

Врятувати одну з найважливіших памʼяток столиці України — пам’ятний знак на честь заснування міста Києва — зголосились місцеві благодійники, заручившись допомогою відомих архітекторів та бізнесменів, а також — підтримкою Департаменту охорони культурної спадщини КМДА.

Навколо пам’ятника у повну висоту зведено шестиметрову конструкцію з металевих будівельних лісів та дерев’яного бруса. Ззовні він укріплений спеціальними плитами, а по нижній частині конструкції викладені мішки з піском.

Автором проєкту захисного саркофага виступив Микола Віхарєв — український архітектор, який під час війни придумує конструктивні рішення для захисту пам’ятників.

Роботи зі створення захисної споруди взяла на себе компанія Павла Сомова «ЕкоБуд», а матеріали надала — «Альтіс-Констракшн» Олександра Глімбовського.

Mindly — психологічна допомога українцям, які постраждали від війни

Команда українців створила Mindly — платформу з надання психологічної допомоги онлайн. Мета проєкту — зробити послуги професійних психологів доступними для кожного українця.

Перевагою є те, що людина може безкоштовно отримати не одноразову консультацію, а повноцінну довгострокову терапію. Для запису на неї достатньо перейти за посиланням.

Bolt планує допомагати громадянам України знайти можливості для заробітку

Команда хоче допомогти українцям знайти можливості для заробітку, наприклад, ставши водієм/водійкою чи кур’єром/кур’єркою. Працівники вже підготували опитувальник, щоб зрозуміти, наскільки ця ініціатива є актуальною та корисною, та в яких країнах вона матиме попит.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: