Мартіну Скорсезе — 77!
Подробиці нового захоплюючого проекту режисера з Робертом Де Ніро та Леонардо ДіКапріо в головних ролях.
М

артін Скорсезе є найвпливовішим режисером сучасності! Незважаючи на поважний вік, він продовжує знімати кіно та має великі творчі плани. Амбітний та прогресивний іменинник дотримується класичних голлівудських прийомів під час роботи та виділяє улюбленців серед акторів, які є його талісманами, — зокрема, він незмінно співпрацює з Робертом Де Ніро та Леонардо ДіКапріо.

Мартін Скорсезе та Леонардо ДіКапріо на зйомках стрічки «Банди Нью-Йорка», 2001 рік

З останнім він вперше працював на зйомках «Банд Нью-Йорка» майже 20 років тому, а от Де Ніро у компанії Аль Пачіно зіграв у стрічці «Ірландець», прем’єра якої відбулася у вересні на 57-му Нью-йоркському кінофестивалі. Улюблених акторів режисер запросив й у новий проект Killers of the Flower Moon. Що відомо про нову роботу оскароносного митця — далі.

Роберт Де Ніро та Мартін Скорсезе

Мартін Скорсезе активно веде власний Інстаграм, тож про початок роботи над новою стрічкою стало відомо ще на початку липня. Новий проект — екранізація культової книги «Нафта. Гроші. Кров» Девіда Гранна. Бестселер New York Times розповідає про серію жорстоких вбивств у 20-х роках в Оклахомі на ґрунті видобутку нафти. Офіційна кількість вбитих індіанців — 20, проте письменник підозрює, що жертв було значно більше.

Відомо, що режисер вже обрав локації для зйомок та зібрав команду: сценарій написав автор легендарного «Форреста Гампа» Ерік Рот, а головні ролі виконають Леонардо ДіКапріо та Роберт Де Ніро. Для Лео це вже буде сьомий спільний проект із Мартіном, а для Роберта — одинадцятий.

«Коли я прочитав книгу Девіда Гранна, одразу ж уявив, як усе це виглядатиме на екрані! Я тоді миттєво зрозумів, що повинен зняти цей фільм. Я неймовірно щасливий, що маю змогу працювати з Еріком Ротом. Це буде надзвичайна робота», — заявив режисер. Очікуємо на прем’єру!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: