«Маша таки побачила всю королівську сім’ю»: Оля Полякова про похорон Єлизавети ІІ
Про непідробні емоції британців та власні цікаві спостереження — ексклюзивні інсайти з історичної події для JS.

Наразі Оля Полякова з доньками Машею та Алісою перебуває у Великобританії. Дівчатам удалося потрапити на похорон королеви Єлизавети ІІ, який відбувся 19 вересня, і побачити все на власні очі. Ексклюзивно для JS вони поділилися цікавими подробицями історичної події світового масштабу. 

Гектари квітів і непідробні емоції скорботи

Багато хто плакав, бо сприйняв смерть Єлизавети ІІ дуже особисто. Було багато квітів і листів — просто гектари завалені ними. І це зрозуміло, тому що британці взагалі не пам’ятають себе без королеви. Тільки уявіть, що ще не народилася моя бабуся, а Єлизавета ІІ вже була на троні.

Британці не уявляють життя без неї. Тепер вони втратили те, що здавалося вічним. Тому, звісно, всі були сповнені скорботи та справжніх непідробних емоцій.

Людей було дуже багато, але треба віддати належне тому, як вони поводилися. Усі чемні, жодних штовхань. Якщо хтось стоїть перед тобою, ти не можеш стати перед ним, навіть якщо там є місце. Це беззаперечне правило, яке ніхто не порушує.

Гайд-парк

Про те, як щось пішло не за планом, і кмітливість Маші, яка побачила королівську сім’ю

У них щось трапилося. Чи було так заплановано, чи ні, але моїй Маші вдалося уважно за цим слідкувати. Королеву спочатку везли в кареті, яка була більш закрита, але з кіньми. Потім в один момент труну переклали в авто. У той час Маша сиділа в ресторані на одному з верхніх поверхів, тому що не змогла «пробитися» в Гайд-парк.

Людей просто припинили туди впускати, а Маша була в університеті, через що запізнилася. На рецепшені закладу сказала, що в неї зустріч (ось така хитрюга), пішла на терасу, щоб дивитися на все зверху.

Король Великобританії Чарльз III

І побачила, як Єлизавету ІІ перекладали з карети, яка дуже повільно їхала, в машину. Я не впевнена, що це було заплановано. Здається, щось трапилося і тому її переклали. Можливо, коні злякалася гармат.

За цим моя Маша спостерігала і таки побачила всю королівську сім'ю: там були принци, принцеси, новий король Чарльз III.

Ми з Алісою не бачили королівської родини, тому що спочатку були в Гайд-парку, спостерігали за всім на великому екрані, а потім пішли до воріт, де була процесія з королевою. Мій високий зріст став у пригоді. Я бачила це на власні очі, але все відбулося дуже швидко.

Заповітна зустріч Аліси із британськими вершниками

Після процесії йшли прекрасні вершники. Аліса дуже хотіла побачити поліцію на конях. У нас навіть є фото, як вона все-таки знайшла тих поліцейських, і вони дозволили їй погладити коня. Вона була абсолютно щаслива. Для Аліси тварини завжди є більшою цінністю, ніж люди.

На питання, чому так, вона відповідає, що звірі набагато добріші та справедливіші, ніж люди (особливо у світлі того, що відбувається в період повномасштабного вторгнення росії в Україну).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: