Маша Єфросиніна дала цінні настанови випускникам
Телеведуча поділилася власним досвідом про вступ до вишу та переїзд до Києва
Ц

ьогоріч через карантин школярам вперше довелося відмовитися від святкування чи не найочікуванішої події зі шкільного життя — випускного. У більшості шкіл України захід запланований на серпень, але пройде він з обмеженнями. Напередодні такої важливої події власним досвідом про вступ до вишу, переїзд до столиці та емоції, що запам’яталися на все життя, ділиться Маша Єфросиніна.

«Сьогодні рівно 23 роки, відколи я приїхала поступати до Києва з маленького містечка Керч. Все, як вчора: ми з мамою живемо у знайомої, ночуємо у неї, поки я здаю вступні іспити, заїжджаємо в гуртожиток дивитися кімнату, купуємо на троєщинському ринку мені сукні для університету, татові нові штани і сорочки, а Лізі ляльок в «Дитячому світі»…

Моя фантазія малює мені майбутнє казкове життя у великому місті!

Страшно і дуже хвилююче, адже попереду все незвідане, нове. Я лише знаю, що хочу вступити до вишу, а далі нехай буде як буде — ні колажів, ні дощок мрії, ні планування на 10 років, ні завдань, ні цілей… Тільки мій Шлях! Всім, хто зараз переживає щось схоже, я бажаю розчинитися в цьому стані, віддатися своїм фантазіям і мріям — вони і дадуть сили пройти ваш шлях…» — ділиться телеведуча.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: