Маша Єфросиніна, Катя Сільченко та Алан Бадоєв: вихідні джетсетерів
Прощання з олів'є, активний відпочинок і райські канікули на домініканському узбережжі.
К

атерина Осадча та Юрій Горбунов не сиділи вдома й вирішили з друзями покататися на ковзанах. Для телеведучої це був справжній флешбек у дитинство: «У дитинстві батьки віддали мене на фігурне катання. До сьогодні шкодую, що ці заняття на довго не затрималися в моєму розкладі — музика й танці стали в пріоритеті. Але стояти, їздити і падати мене встигли навчити і це залишилося на все життя».

Маша Єфросиніна з чоловіком Тимуром Хромаєвим насолоджувалися вечерею від шефа Володимира Ярославського і мали нагоду поспостерігати за процесом створення кулінарних шедеврів. До подружжя приєдналася й Василіса Фролова.

Катя Сільченко поділилася задумами на 2021 рік. Дизайнерка планує випустити 2 колекції та 4 капсули, організувати 2 колаборації, провести благодійний shoes market і навіть обмірковує створення весільної колекції.


Алан Бадоєв влаштував собі райський відпочинок на домініканському узбережжі.

Анна Андрес продовжує свої різдвяні канікули серед швейцарських гір.

Без спорту ніяк — Анна Різатдінова насолоджується активним відпочинком у Карпатах.

Ася Мхітарін провела ці вихідні у приємних клопотах, адже організувала яскраву вечірку на честь дня народження сина: «Ось уже п’ятий рік головний новорічний подарунок».


Леся Нікітюк присвятила свої вихідні цілковитому релаксу та SPA-процедурам. «Аквамене, я чекаю», — підписала телеведуча фото у басейні.


Леся Матвєєва креативно підійшла до того, як (не) слід проводити перші дні нового року й зняла відео.

Сабіна Мусіна зізналася, що вже набрала 1,5 кг і опублікувала кумедне фото: «Третє січня — день прощання з олів’є».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: