Маша Єфросиніна та Тимур Хромаєв відзначили 16-ту річницю шлюбу
Телеведуча привітала чоловіка в мережі.
Т

елеведуча Маша Єфросиніна привітала в мережі свого чоловіка, бізнесмена Тимура Хромаєва, з річницею шлюбу та опублікувала архівну світлину з весілля, яке відбулося 16 років тому. У шлюбі в них народилося двоє дітей: дочка Нана, якій вже 15 років, та син Олександр, який нещодавно відсвяткував 5-річчя.

весільна світлина Тимура Хромаєва та Маши Єфросиніної

«У цей день 16 років тому у мене було найказковіше весілля: з лезгинкою та українськими піснями. З градом і сонцем! З голубами, що згодом надовго поселилися на даху будинку! З сукнею, яку потрібно було розстібати 40 хвилин, щоб сходити по нужді! І з артисткою циганського ансамблю, яка, з невідомої причини, з ансамблем своїм не поїхала, а з’явилася раптово під час мого кидка букета… і, ясна річ, відхопила його собі… Подруги мої були «дуже цьому раді».
Наше веселе і незабутнє весілля, Тимуряха, під час якого у тебе була температура 39,5… Але знай, всі ці 16 років я щиро вірю, що температурив ти тоді від щастя!» – поділилася спогадами Маша. Вітаємо подружжя, яке з роками лише красивішає та молодшає!

View this post on Instagram

А в этот день 16 лет назад у меня была самая сказочная свадьба: с лезгинкой и украинскими песнями. С градом и солнцем! С голубями, поселившимися в последствии надолго на крыше дома! С платьем, которое нужно было расстегивать 40 минут, чтобы сходить по нужде! И с артисткой цыганского ансамбля, которая, по неведомой причине, с ансамблем своим не уехала, а появилась внезапно во время моего броска букета …и, понятное дело, отхватила его себе … Подруги мои были «сильно этому рады» Наша весёлая и незабываемая свадьба, Тимуряха, во время которой у тебя была температура 39,5… Но знай, все эти 16 лет я искренне верю, что температурил ты тогда от счастья 😉 #годовщина @timur_khromaev

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: