Маша Єфросиніна, Тетяна Богдан та Валерій Созановський: вихідні джетсетерів
Разом готували, «куражили» та говорили про важливе.
Н

астя Каменських тішиться компанії своїх домашніх улюбленців. Ніби нещодавно у її песика на ім‘я Мімі з‘явилося потомство, а вже сьогодні настав час прощатися із малюками та шукати їм нові родини.

Цими вихідними майже весь світський Київ перебував на ВДНГ, де пройшов святковий Кураж з нагоди 5-річчя.

Серед гостей — Гарік Корогодський, Ксенія Шнайдер, Елла Кандиба та Бічола Тетрадзе. Докладніше у нашому розгорнутому репортажі!

Елла Кандиба та Бічола Тетрадзе

Маша Єфросиніна поділилася своєю п’ятірочкою документальних фільмів, які справили на неї особливе враження. Серед улюблених стрічок телеведучої — Jeffrey Epstein: Filthy Rich, про розслідування сексуальних домагань; спортивний міні-серіал The Last Dance; фільм про розвиток та становлення подружжя Барака та Мішель Обами — Becoming; Social Dilemma, що розповідає про деструктивний вплив медіа, а також стрічка жанру True crime — Don’t Fuck with Cats.

Оля Полякова поділилася відеороликом, де її донька Маша насолоджується процесом cтворення музики, що аж ніяк не схожа на творчість її зіркової матусі.

«Не знаю, що вона співає, як вона зібрала цих хлопців, що це за музика, хто це написав і де вони репетирують! Але тільки так і робиться справа твого життя, самостійно! Я б підтримала і порадила, але ти не просиш. Люблю, пишаюся, вперед», — прокоментувала співачка.

Тетяна Богдан щиро тішиться, що її коханий, ресторатор Валерій Зайцев, майстерно та смачно готує.


Фаїна Тедеєва насолоджувалася спілкуванням із улюбленою старшою Діаною.

Валерій Созановський та Леся Матвєєва провели вихідні у компанії одне одного, розмовляючи про важливе за келихом вина в одному із столичних ресторанів.

Тим часом Анатолій Анатоліч відпочивав у Одесі, де проводив час із улюбленими доньками. Чудова жовтнева погода неабияк сприяла відмінному релаксу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: