Маша Єфросиніна запустила власний бренд одягу
«Я хочу зняти з жінок затерті халати!» — заявляє телеведуча.
Т

елеведуча і громадський діяч Маша Єфросиніна презентувала власний бренд одягу для дозвілля Mashsh. Уже сьогодні дебютна колекція з’явилася в продажу. Телеведуча особисто стала обличчям бренду.

Як зізнається Маша, ідея заснувати бренд одягу для дозвілля народилася завдяки самим жінкам. Вірніше, тих запитань, які лунали на благодійних заходах Charity Weekend та на тих подіях, у рамках яких телеведуча виступала як почесний посол ООН у галузі народонаселення.

Усі тканини та фурнітуру обирали в Італії, а виробництво було налагоджене в Україні. До колекції входять 34 одиниці одягу, кожна з яких запланована в декількох кольорах. Усі речі максимально зручні та водночас елегантні та стильні. Облягаючі лосини та легінси з високою талією, футболки та майки oversize, піжами та ще багато максимально зручних речей. Упаковка — зі спеціального еко-пластика, який розкладається за 3 роки.

«Я об’їздила усю Україну, розмовляла з майже 20 тисячами жінок з усієї країни. І не було випадку, щоби слухачки не запитали про самооцінку, — розповідає телеведуча про ідею створення бренду. — Тисячі разів мене питали: «Як полюбити себе, що робити, щоби подобатися собі?». Я безперестанно відповідала: читайте книги, дивіться кіно, отримуйте нові знання, не живіть із тим, кого не любите, не дружить із тими, хто вас використовує. Але ж і зовнішній вигляд для самооцінки теж дуже важливий. Одного разу мене осінило: я можу в цьому допомогти жінкам! Допомогти їм бути красивими, навіть коли вони залишаються наодинці із собою. Так з’явилася ідея створити бренд одягу для дозвілля. Не ексклюзивний або люксовий — для одиниць. А масовий — для всіх українок».

«Мої спогади з дитинства — мама в халаті. Пам’ятаєте такі? Подолом наші мами витирали руки, коли готували млинці, у кишені складали сміття, коли прибирали у квартирі. Так ось, я хочу зняти з українських жінок ці затерті халати! По-перше, тому що нас бачать рідні — ті, кого ми любимо й поважаємо. Чому для них прийнято одягатися гірше, ніж для сторонніх, чужих людей? А по-друге, ми живемо в сучасному світі, де одяг повинен бути багатофункціональним. Щоби можна було одягнути речі вранці, приготувати дітям сніданок та, не переодягаючись, відвезти їх у дитячий садок, погуляти із собакою та навіть несподівано зустріти сусідів або подружок. Саме такий одяг ми і придумали. Ми називаємо це easy living wear», — розповідає Маша.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: