«Меган думала, що проти неї була змова»: чому Сассекські переїхали до США
Майбутні плани герцогів та складне життя Маркл у Великобританії.
Ж

иття Меган Маркл та принца Гаррі в США починає налагоджуватися. Так, пара проводить відеоконференції, займається волонтерством та приділяє увагу сину Арчі. А тим часом у Лондоні інсайдери розповіли виданню Sunday Times про останні місяці життя подружжя у Великобританії. 

Як з’ясувалося, Сассекські почали планувати свій переїзд задовго до офіційного «Мегзіту», а точніше, відразу після весілля.

У 2017-му Меган заради Гаррі залишила усе: роботу, родину, змінила віру та повністю оновила оточення, хоч і не дуже вдало, адже знайти спільну мову з мешканцями палацу їй так і не вдалося. До того ж існував великий тиск з боку британської преси, яка не сприйняла Меган.

«Вона була переконана, що проти неї існувала змова, її не влаштовувала доля аутсайдера. Вона захотіла змінити це і повернути собі те, від чого відмовилася, зокрема й фінансову активність».

Не виключено, що в майбутньому герцоги реалізуватимуть «робочу схему» іншої зіркової пари та своїх друзів — Мішель та Барака Обами. Є ймовірність, що Меган разом із Гаррі також створять власну продюсерську компанію та підпишуть контракт з Netflix. 

Ні, повертатися до акторської професії Меган не планує, а от створювати власні фільми на теми расової рівності та психологічного здоров’я — чому б ні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: