Меган Маркл, принц Гаррі та малюк Арчі в Африці
Перший офіційний тур первістка герцогів Сассекських!

1 континент, 4 країни, 10 днів і понад 30 івентів — офіційний тур герцогів Сассекських Африкою не менш насичений, ніж минулорічний Австралією. Цього разу Меган та Гаррі вирушили у подорож разом із первістком, тож це турне ще відповідальніше.

Перші фото маленького Арчі потрапили в мережу одразу ж після того, як родина приземлилася на континенті. Репортери та ЗМІ одразу ж порівняли світлини Арчі та фото 1985 року, коли 5-місячний принц Гаррі разом з принцесою Діаною відправився у своє перше офіційне турне.

Принц Гаррі, 1985

Арчі, 2019

Тим часом перша локація родини — Кейптаун. Серед вже відвіданих заходів: дитячий семінар з правосвідомості Justice Desk, майстер-клас з самооборони та екскурсія до музею District Six.

Вже сьогодні герцоги планують відвідати фонд The Lunchbox та найстарішу мечеть Аувал, зустрітися з доктором Томасом Маесом та заїхати на пляж Монвабісі, де наразі члени організації Waves for Change займаються серфінгом та проводять курси з психологічної допомоги.

Після опівдня герцог відвідає острів Сіл, де дізнається про боротьбу місцевих організацій з незаконною торгівлею морськими мушлями та разом із Меган, вже ввечері, приїде до резиденції Верховного Комісара Великобританії, де подружжя зустрінеться з місцевими мешканцями та молодими лідерами з численних благодійних фондів.

Особливим та напрочуд секретним став вчорашній приїзд пари до селища Ньянгу, яке визнано найкримінальнішим в країні. Важливо підкреслити, що деякі деталі турне тримаються в секреті (заради безпеки герцогів), тож у розкладі ще можливі зміни.

Меган виступила з дуже проникливою промовою та зазначила, що поки вона в Африці, вона хоче, аби усі знали, що вона поряд з мешканцями перш за все «як мати, дружина, кольорова жінка та їхня сестра».

Герцогиня у відповідь отримала не лише гучні оплески, але й багато подарунків, зокрема й презенти для Арчі та три іменних худі. На питання, де саме зараз знаходиться Арчі, Меган відповіла, що він відпочиває, але безпосередньо під час перельоту «уважно дивився у вікно на континент».

На заходах Меган була без коштовних обручок та в одязі від місцевих брендів, зокрема, у сукні від Mayamiko. А її блакитне вбрання було саме з австралійського турне! Загальна вартість вчорашнього гардероба герцогині складає не більше 400 доларів. Меган встигла не лише змінити образи, але й потанцювати та разом із Гаррі та в центрі Homecoming Centre продегустувати локальні страви! Там герцогиня подарувала власну кулінарну книгу та отримала в подарунок гід з національної кухні Південної Африки.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: