Мей Маск у сукні Darja Donezz та хустка POUSTOVIT із цитатами Костенко: новини модного фронту
А також charity drop від Marianna Senchina із синьо-жовтими аплікаціями й «антидепресивна» колекція KATERINA KVIT.

Marianna Senchina

Від концептуальної хустки POUSTOVIT із віршами Ліни Костенко до нових колекцій українських брендів — JS зібрав останні новини модного фронту.

Мей Маск у сукні Darja Donezz

Мей Маск на вечірці The Most Powerful People in Media авторитетного видання The Hollywood Reporter у Нью-Йорку з’явилася в сукні від української дизайнерки Дар’ї Донець.

Мама Ілона Маска розповідала про свою любов до модельєрів України в компанії голлівудських знаменитостей, серед яких були авторка книги Sex and the City Кендес Бушнел, телезірка та найкраща подруга Опри Вінфрі Гейл Кінґ та багато інших. Особливі стосунки із Darja Donezz у Маск склалися ще з минулого року: вона неодноразово обирала вбрання від бренду для своїх виступів у Європі та США.

Хустка POUSTOVIT, присвячена Україні

Флористичні мотиви та безсмертна поезія Ліни Костенко поєдналися на шовковій хустці POUSTOVIT — аксесуарі, що символізує боротьбу і незламність українського народу. Сповнений гірких спогадів про війну «Мій перший вірш, написаний в окопі», волелюбний «Крила» та пронизаний любов’ю до рідної землі «Усе моє, все зветься Україна» — дозвіл на використання кожного з цих віршів надано поетесою особисто. Геніальні рядки прикрашають зображення квітів мімози – символу весни і надії, а в синьо-жовтому обрамленні хустки заховано послання «Віримо в Україну».

30% від кожного продажу хустки буде спрямовано на потреби української армії та гуманітарну допомогу цивільним, які її потребують. Ціна: 150€.

Charity drop від бренду Marianna Senchina

Бренд Marianna Senchina запустив продаж Charity drop. Отримані кошти спрямують у благодійний фонд MASHA Foundation, який зосереджується на наданні гуманітарної допомоги жінкам, дітям, людям похилого віку та людям із обмеженими можливостями всіх вікових категорій.

Дизайнерка у дропі використовує свої фірмові елементи: аплікацію із квітів у новій інтерпретації — синьо-жовті кольори українського прапора на знак майбутньої перемоги над насильством, жорстокістю та терором, які чинить рф.

«Антидепресивна» колекція KATERINA KVIT

Liberté, Égalité, Fraternité — знаменитий французький девіз, а також ідея свободи, яка завжди перебувала в центрі уваги європейської думки, надихнула дизайнерку Катерину Квіт на створення яскравої літньої «антидепресивної» колекції. Новий сезон бренд KATERINA KVIT зустрічає з вірою у добре майбутнє.

Місце для зйомок лукбука було обрано не випадково: знаменитий центр Palais de Tokyo в XVI окрузі Парижа — анклав сучасного мистецтва та сміливих ідей на березі Сени. Модель позує на тлі барельєфів Альфреда Огюста Жанніо «Легенда землі» та «Легенда моря».

Для Resort 2023 навмисно обрали яскраві відтінки, що привертають увагу, змушують усміхнутися, стати на шлях позитивного мислення. Хітом колекції можна назвати малиновий — новий колір у палітрі бренду, в якому на замовлення було випущено шкіру з крокодиловим принтом.

Також спеціально для KATERINA KVIT одна із найстаріших французьких текстильних компаній розробила орнамент, який вдало вписався у барвистий настрій колекції, надавши їй легких французьких ноток.

Ключові моделі: жакети-трансформери, топи, сорочки з великими рукавами, довгі спідниці, які в новому сезоні стануть ідеальною заміною штанам, знакові міні, універсальні шкіряні хустки, що можна використовувати як бандану, зав’язавши замість топа або аксесуаром до сумки.

Матеріали: натуральна шкіра, шкіра із принтом крокодила. Із сезону в сезон бренд робить усвідомлену ставку на вироби з натуральної шкіри, адже вважає, що екологічність безпосередньо залежить від довговічності та якості речей. Leather is sustainable — найважливіше кредо KATERINA KVIT.

Нова колекція від Darja Donezz

Команда бренду Darja Donezz уже вдруге змушена полишати рідний дім та будувати вектор розвитку на новому місці (2014 та 2022 роки). Саме з цієї причини нова колекція романтичного українського бренду сьогодні із флером боротьби, але все також вірить у те, що краса здатна врятувати цей світ!

Натхненням для дизайнера стала жінка, що цінує внутрішню та зовнішню свободу. Символом нової колекції Darja Donezz стала мушля, яку знамениті майстри часто змальовують поруч із Афродітою на своїх полотнах.

Локацією зйомки став новий притулок дизайнера бренду, барвиста Португалія. Проте саму фортецю Торрі ді Белен обрано не просто так. «З першого погляду важко уявити, що ця витончена будова мала оборонне призначення. Вироби нашого бренду настільки ж витончені, але водночас у них є рішучість та готовність діяти», — коментує Дар’я Донець.

«Створюючи колекцію під враженнями від картини Ботічеллі «Народження Венери», я і подумати не могла, якою символічною вона виявиться. Венера, прекрасна і сумна, гнана Богом Західного Вітру; Зефіром, який тримає на руках богиню Флору; і богинею Орою, що бажає захистити її, накинувши плащ. Отаке протиборство. Але разом вони несуть її до берега, щоб новонароджена ступила на землю. Кожен з нас зараз подібний до Венери. Нехай вітер, який розносить нас, українців, по світу, виявиться попутнім. Мушля, що дарувала життя і символізує жіноче єство, це наш дім, який завжди залишиться в серці», — пояснила дизайнерка.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: