Мелодійний та потужний: Pianoбой випустив новий альбом «ХІСТОРІ»
Також музикант анонсував великий концерт.
Д

митро Шуров представив новий альбом «ХІСТОРІ» – дуже мелодійний, але разом з тим потужний піано-рок, з яким музикант перейшов на наступний рівень у своїй творчості. Нова платівка – історія злетів та падінь, пошуку свого місця у світі, історія кохання, що не буває без болю. Водночас епічний та інтимний.

 

Живий рояль, цимбали, електрогітари, масштабні оркестри, індійські струнні, звуки ранкової роси й навіть хор фенів. Pianoбой міксує живі інструменти та сучасний продакшн, спираючись на тексти про головні почуття людини, що міцно пов’язані із духом часу.

Ця музика обволікає, кличе за собою у світ тонких емоцій, гармонії зі світом, віри у себе та своїх близьких, життєствердження та краси – усього того, чого так не вистачає сучасній людині.

«Це альбом зрілого чоловіка, який зберіг безпосередність та сміливість хлопчика. За два роки його створення я пережив декілька злетів і падінь, що зробили мене у чомусь сильнішим та наштовхнули на відкриття нових внутрішніх ресурсів та ідей. Мізерно малі у масштабах всесвіту, ми, втім, носимо в собі потужні емоції та божевільну жагу до життя. Цим зарядом я хотів поділитись зі слухачем, працюючи над піснями у Києві й надихаючись життям тут. Я пишаюсь цією роботою та вважаю, що команді Pianoбой за підтримки понад ста людей, що долучилися до створення платівки, вдалося створити унікальний альбом, що займе своє місце в історії музики. Та в серцях людей», – зазначає Дмитро Шуров, анонсуючи великий концерт із симфонічним оркестром у Палаці спорту навесні.

Послухати новий альбом можна тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: