«Мені й самому досі не віриться»: Едгар Камінський вперше прокоментував розлучення зі Славою
Співачка поки що зберігає мовчання.
В

чора фоловери в коментарях звинуватили Едгара Камінського в тому, що в пості про відкриття власної клініки пластичний хірург подякував багатьом людям, але не згадав свою дружину Славу, з якою він наразі розлучається. Сьогодні Едгар вирішив прояснити ситуацію та розставити усі крапки над «ї» щодо розлучення. Нагадаємо, до цього моменту подружжя ніяк не коментувало новий статус стосунків.

«Я не забув подякувати дружині, я просто не можу бути вдячний їй за щось окремо. Хто дивився мої інтерв’ю, відео, виступи на конференціях або читав мої пости, знає, як я ціную Славу. Я вдячний їй за все. Коли ти живеш у шлюбі, в справжньому коханні, то все робиться від душі, від чистого серця й ти не чекаєш оди і хвали. Сімейні вчинки саме такі», – зазначив він.

Що ж стосується розлучення, то Едгар пояснив своє рішення досить детально: «Я не роблю нічого спонтанно. Всі мої вчинки зважені та обдумані. Перший раз я подав на розлучення в 2017 році. Через півроку, перед судовим процесом, дав собі другий шанс. Я завжди так роблю: даю другий шанс не іншій людині, співробітнику, другу чи знайомому, а саме собі, адже це моє рішення, мій вчинок і мій висновок. Другий шанс – це час для аналізу першого рішення і виведення. Часовий проміжок, як правило, невеликий. У нашому випадку він тривав 2 роки – 2 роки аналізів, порівнянь, висновків. Я прийняв рішення, і воно пов’язане тільки зі Славою, з низкою фактів і обставин. Ні з ким іншим.

Два роки ми перебували в невагомості. Істинну причину нашої ситуації знають і можуть зрозуміти тільки близькі люди. Їх не більше 20. Вони непублічні і не коментують фотографії. Але саме їм відомо, чому так сталося, і, повірте, у них немає питань. Я прошу не спекулювати на темі нашої сім’ї. Вам буде складно зрозуміти, що сталося. Ви 100% не знаєте нас. Мені і самому досі не віриться. У що я вірю? У щастя своїх дітей і їхнє світле майбутнє. Повага для мене на першому місці. Поважайте і ви сім’ї інших людей».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: