«Мені неймовірно пощастило!»: Меттью Вільямс очолив Givenchy
Молодому американцю буде складно перевершити колишню креативну директорку бренда Клер Вайт Келлер.
Н

овина про те, що Клер Вайт Келлер залишає посаду креативного директора Givenchy, з’явилася на початку квітня в офіційному Інстаграм-акаунті бренда: «Givenchy дякує Клер за її творчість, лідерство та вагомий внесок у чергову главу нашої історії». 

З якої причини Келлер залишила бренд, не повідомляється. І ось нарешті стало відомо ім’я її наступника — французький Дім очолить 34-річний американський дизайнер Меттью Вільямс.

На думку модних критиків, Вільямс володіє багатогранним талантом, має гостре бачення моди як високого мистецтва. Відомо, що дизайнер народився в Чикаго і встиг попрацювати з брендами Heron Preston, Justin Saunders, YWP, а також Вірджилом Абло, Кан‘є Вестом та Леді Гагою. Останні роки Меттью мешкав в Італії, адже саме знаходиться штаб-квартира його авторського бренда Alyx, який був заснований у 2015 році.

«Мені неймовірно пощастило, — запевнив Вільямс у голосовому аудіозверненні, опублікованому в офіційному акаунті Givenchy в Інстаграм. — Упродовж  усього життя я мріяв про цю посаду, це справді сюрреалістично. Це нарешті здійснилося. Я сподіваюся, що я зможу зробити позитивні зміни в нашій галузі та світі, і я хотів би використати цю платформу для цього».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: