«Мій IDOLL — об’єкт мистецтва»: Надя Дорофєєва оголосила про запуск власної NFT-гри
Коли відбудеться реліз та які персонажі на вас чекають?

Надя Дорофєєва оголосила про запуск власної NFT-гри IDOLLS. Співачка особисто представила першого персонажа на івенті The Conference та у фіналі власної презентації відкрила аукціон: до 16:20 5 грудня персонажа можна придбати. Охочі зможуть купити капсулу, в якій будуть приховані три героя. Кожна IDOLLS є унікальною.

І у коцепт гри загалом, і у кожного персонажа зокрема закладена філософія артистки: зараз недостатньо бути просто медійною персоною чи співачкою – треба розвиватися, бути багатогранною та поєднувати в собі безліч талантів і навичок.

«Мене дуже цікавить тема NFT, і мені хочеться бути однією з перших, хто в неї порине і популяризує серед своєї аудиторії. Для мене NFT — це новий крок у сучасному мистецтві, новий формат, у якому ми творитимемо, генеруватимемо і реалізовуватимемо найнестандартніші ідеї.

Мій IDOLL — не фанова лялька, а об'єкт мистецтва.

Ми дали волю фантазії та створили унікального, сміливого, яскравого персонажа — ідола майбутнього з безліччю талантів та скіллів».

Купуючи капсулу, покупець не знатимете, які там персонажі. Розпакувавши її, можна вирішити, чи залишити усіх трьох і продовжити збирати колекцію, або ж продати.

Це спільний проект MOZGI GROUP та SpaceSeven, а вихід NFT-ігри IDOLLS від Наді Дорофєєвої запланований на весну 2022-го.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: