«Мій стиль — прямолінійність»: Дональду Трампу — 73!
Найскандальніші висловлювання президента США про жінок і не тільки.
«

Завжди носіть з собою записну книжку з мотивувальними цитатами, які будуть вас надихати та допомагати в скрутну хвилину», — радить іменинник Дональд Трамп. Чинний президент США також вважає, що завжди варто діяти рішуче: «Мій стиль — прямолінійність. Я ставлю перед собою великі цілі, а потім рішуче дію. І не зупиняюся, допоки не отримаю те, що хочу».

Однак головні якості політика та успішного підприємця в минулому часто-густо заважають йому, ба більше, піддаються активній критиці. Його цитати перечитують знов і знов, а прямоту вважають нестриманістю та недоречною агресією. JS зібрав скандальні вислови іменинника, що давно увійшли до історії та гарно характеризують надмірно емоційного 45-го президента США.

Інтерв’ю Трампа з журналістом та письменником Говардом Стерном майже одразу було розібрано на цитати. Розмова проходила задовго до президентських перегонів, тож Дональд висловлював свої думки у властивій йому прямолінійній манері, не додержуючись правил коректності, ба більше — оцінював жінок за 10-бальною системою.

Дональд Трамп та Кім Кардаш’ян, 13 червня 2019

В бесіді він відмітив фігуру Кім Кардаш’ян, «неймовріну шкіру» Геллі Беррі, а от Анджеліні Джолі, яка неодноразово була визнана найкрасивішою жінкою планети, поставив 7 балів з 10. «Не вважаю, що у Джолі гарне обличчя. Якщо бути чесним, у неї дуже великі губи. Джолі — сім, але сім балів — це не десять». Оцінюючи красу Шарліз Терон, він заявив: «Якщо чесно, я думаю, що моя дочка Іванка виглядає набагато краще».

Кім Кардаш’ян та Іванка Трамп,13 червня 2019

Серед цитат Трампа безліч образливих висловів із сексистським підтекстом, які неодноразово викликали обурення феміністських організацій. «Знаєте, не має значення, що пишуть [ЗМІ], якщо у вас є молодий та красивий шматок дупи», — заявив він в інтерв’ю Esquire в 1991 році. А от відкачування грудного молока, на думку Трампа, є дуже «огидним».

З учасницями шоу The Apprentice

«Це, звичайно, не новина, що перемоги жінок на моєму шоу The Apprentice в значній мірі залежали від їх сексуальної привабливості. Всі жінки під час зйомок The Apprentice загравали зі мною — свідомо чи несвідомо. Цього слід було очікувати», — написав він в книжці How To Get Rich, 2004.

«Всередині всі жінки — справжні вбивці. Людина, яка вигадала вислів «слабка стать», була або дуже наївної, або просто жартувала. Я бачив, як жінки маніпулюють чоловіками лише сіпанням очей, або, можливо, й іншою частиною тіла», — ділився своїми думками Трамп у 1997 році. Дісталося від Дональда й легендарній Шер.

«Шер — посередній талант», — сказав він в інтерв’ю Fox News 2012 року. «Шер в деякому сенсі невдаха. Вона самотня, вона нещасна. Вона дуже нещасна. І я не буду згадувати про чисельні пластичні операції, які не спрацювали».

Окрім жіночої краси, Трамп дає й оцінку міжнародним політичним діячам, вже без балів, але з такими ж гострими епітетами. Гарною платформою до гучних закидів став Twitter, який він оновлює щоденно! «Ця Гілларі буде поганим президентом, саме через дії свого чоловіка», — написав він про дружину Білла Клінтона, згадуючи гучний скандал з Монікою Левінські.

Просто ... что?

«Північнокорейський лідер Кім Чен Ін заявив, що «Ядерна кнопка постійно стоїть на його столі». Чи може хтось, виснажений його продовольчим режимом, повідомити йому, будь ласка, що у мене теж є ядерна кнопка, але вона набагато більша й потужніша, ніж його, і моя кнопка працює!» — опублікував він в січні 2018 року.

«Мексика відправляє людей з великим багажем проблем і вони приносять ці проблеми нам. Вони приносять наркотики, приносять злочинність і ґвалтівників», — обурювався Трамп у 2015 році. Ліза Наваррете, прес-секретар Національної ради La Raza, іспаномовної організації із захисту прав людини, цю заяву одразу ж назвала «абсурдною». «Це людина з патологічною потребою в увазі, — заявила Наваррете. — Я дивлюся на нього, як на дворічну дитину, яка скаже неслухняне слово, щоб лише привернути увагу батьків. Ось що він робить».

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: