Мікс краси, мудрості та жіночності: Меріл Стріп — 70!
Стиль змінювався, а от погляди на життя — ні!
Н

езважаючи на твердження, що вона нічого не знає про моду (одного разу Меріл голосно заявила, що їй «наплювати на це»), оскароносна акторка має неймовірне почуття стилю. Вишукана та елегантна, вона з перших днів в кінематографі є зразком позачасової жіночності. «Акторство — це мій спосіб досліджувати людську природу й одночасно отримувати задоволення», — зазначає іменинниця.

1989

Жіночність має місце і в поглядах акторки на політичні та соціальні події, що відбуваються в світі та права жінок, які постійно знаходяться під увагою. JS розглядає зміну стиля іменинниці та в той же час непереборність її поглядів — незмінну константу протягом останніх чотирьох десятиліть.

1979

Материнство має дуже гуманізуючий ефект!

1979

Про материнство

«Материнство має дуже гуманізуючий ефект. Все зводиться до основ. Кожне моє рішення залежить від моїх дітей. Моя сім’я на першому місці. Так було завжди і так буде. Звичайно, я люблю кіномистецтво, але час із чоловіком та дітьми завжди приносив мені найбільшу радість й щастя в житті».

Я чітко собі уявляю, що я — Деніел Крейг, який руйнує будівлю!

Про акторську гру

«Люди кажуть мені: «Ви грали так багато сильних жінок», а я їм у відповідь: «Ви коли-небудь говорили чоловікові: «Ви грали так багато сильних чоловіків?» — «Ні! Так чому ми не можемо цього очікувати від жінок?». Чоловікам важче уявити себе в фільмах дівчиною, ніж мені себе чоловіком! Я чітко уявляю, що я — Деніел Крейг, який руйнує будівлю».

1982

Варто особливо відзначити досягнення іменинниці. Стріп — триразова володарка премії «Оскар» (з 21 номінацією за акторську роботу — більше, ніж у будь-якого іншого актора або актриси в історії кінематографу), «Еммі», «Супутник», дворазовий лауреат премій BAFTA й премії Гільдії кіноакторів США, дев’ятикратна володарка премії «Золотий глобус» (із 31 номінацією), що є абсолютним рекордом за всю історію існування премії, лауреат почесної премії «Сезар» та власниця іменної зірки на Голлівудській «Алеї слави».

1979

Про цілі та завзятість

«Ви просто повинні продовжувати робити те, що ви робите. Це урок, який я отримую кожен від свого чоловіка. Він просто говорить — продовжуй. Щось не виходить — починайте з початку. Я пам’ятаю, коли мені було близько 40, я думала, що кожен фільм буде моїм останнім, правда, але я переборола себе та почала з початку. В ту хвилину, коли ви починаєте хвилюватися через те, що думають інші люди, ви перестаєте бути собою. Надважливо думати про власні цілі, не відволікаючись на шум навколо. Бажаєте досягти успіху в кар’єрі? Секрет доволі простий — завжди беріть своє серце на роботу. Якщо у тебе є мозок, ти зобов’язаний його використовувати».

1980

Про жінку-кумира

«Коли я була дитиною (мені років 16-17) я приходила додому з середньої школи і мій тато вмикав записи Барбри Стрейзанд. Я знала кожну пісню, кожен подих, кожне почуття, кожну емоцію. Кожну пісню я співала по декілька разів».

1990

Все, що дійсно робить нас щасливими, досить просте — любов, секс та їжа!

Про жіноче щастя

«Формула щастя і успіху полягає в тому, щоб бути самою собою, найяскравішим із існуючих способів. Все, що дійсно робить нас жінок щасливими, досить просте — любов, секс і їжа! Я щиро вважаю, що, якби жінки управляли світом, було б більше інвестицій у мир, тому що щастя жінок — це радість їхніх дітей. Можливо, я неймовірний ідеаліст, але поки ми не побачимо жінок на рівних позиціях влади в світі, я гадаю, що ми приречені. Що гірше за жорстокість, яка дегуманізує жінок? Терпимість і байдужість».

1998

Поради жінкам

«Коли я була молодшою, я дуже часто переживала через те, що я занадто товста. Так нерозумно. Дорогі жінки, не хвилюйтеся щодо ваги. Запевняю, є речі, кращі за це. Те, що відрізняє вас від інших, — ваша сила. Раніше я ненавиділа свій ніс. Зараз — ні. Я переосмислила свої погляди».

2000

2002

2003

2004

2005

2005

2006

2007

2008

2009

2010

2011

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2018

2019

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: