Міксуй кольори на хвилі свого настрою із новим glo™ hyper+ UNIQ
На правах реклами.

glo ™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Постійний рух у напрямку нового — це наше сьогодення, ми звикли брати від життя максимум та встигаємо змінити по кілька ролей протягом дня. Зберігай власну індивідуальність у кожній із них: удома, на роботі, на вечері із коханою людиною чи на вечірці із друзями. Довіряй собі, впевнено крокуючи за власним покликом серця. Звертай увагу на деталі, що відповідають твоєму настрою тут і зараз.

Якнайкраще підкреслить твій настрій кастомізований девайс! Бренд glo ™ презентує нову лінійку пристроїв hyper+ UNIQ із можливістю кастомізації. А головною перевагою є сміливий мікс кольорів та фактур і насолода смаком без горіння і попелу*.

Дзеркальний чорний

П’янкий бузковий

Дзеркальний графіт

Динамічний бурштин

Гавайська хвиля

Ранковий пісочний

Стиглий оливковий

Сірий асфальт

Кава з молоком

Оксфордський синій

Карбоновий чорний

Канарковий жовтий

Небесна блакить

Рожева сакура

Сонячна бронза

Срібна перлина

Пристрасний червоний

Морозне золото

Синя блискавка

4 кольори девайсів, 19 додаткових панелей, 76 комбінацій** glo ™ hyper+ UNIQ — перше покоління пристроїв бренду з можливістю самостійно створювати комбінації дизайну під свій стиль, смак та настрій! 

Стриманий або сміливий, яскравий або демократичний, діловий або творчий — бренд не обмежує своїх споживачів у креативності.

Нова флагманська лінійка девайсів glo ™ hyper+ UNIQ представлена уже знайомими відтінками корпусу: чорним, синім, білим та золотим, до кожного з яких можна підібрати бокову панель із 19-ти кольорових варіацій.

Обирай панелі улюблених кольорів та насолоджуйся! Канарковий жовтий підкреслить твій позитивний настрій протягом робочого дня, для ділової зустрічі відмінно підійде стиглий оливковий, або ж дзеркальний чорний. Розважайся із друзями на повну та візьми із собою glo ™ hyper+ UNIQ кольору динамічного бурштину. Отже, вибір неабиякий. Обирай колір, що відповідає твоєму настрою тут і зараз!

Вдома чи на вечірці, на природі чи в офісі, у транспорті чи навіть на ходу — процес зміни панелі — справа декількох секунд: легенько натиснути, протягнути панель уздовж корпусу пристрою та змінити на іншу яскраву панель, повторивши дії у зворотному порядку.

Розмаїття панелей представлене м’якими пастельними і стильними матовими, елегантними глянцевими та ультрамодними фактурними варіаціями. Будь-яке поєднання матиме гармонійний і сучасний вигляд та вдало підкреслюватиме вашу індивідуальність.

У стартовому наборі glo ™ hyper+ UNIQ ви знайдете девайс із текстурною боковою панеллю та ще одну додаткову глянцеву панель, що вдало гармонує з металевим корпусом пристрою.

Решту кольорових варіацій панелей можна замовити на сайті myglo.com.ua або ж у фірмових магазинах glo ™.

Стеж за новинами в Instagram glo_ukraine.

Про технологію

Бренд glo ™ нагріває тютюн, не спалюючи його, забезпечуючи при цьому до 90-95% менше токсинів***, без попелу* та з меншим запахом****. За стильним дизайном та різноманіттям кольорів glo ™ hyper+ UNIQ + знаходиться вже відома повнолітнім споживачам інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну, де збережено два режими — Стандартний та Буст.

Режим Буст створений спеціально для поціновувачів яскравих смакових відчуттів. Завдяки швидшому прогріванню стіку у режимі Буст (до позначки 270°С на відміну від Стандартного режиму, температура нагрівання якого становить 250°С), стік прогрівається всього за 15 секунд, а сеанс використання триває три хвилини. Це дає можливість відчути більш яскравий смак. При цьому кількість сесій без підзарядки залишається такою ж, як і при використанні функції Стандарт.

Для glo ™ hyper+ UNIQ використовують тютюнові стіки у форматі демі. Вони дозволяють власнику пристрою відчути яскравий смак та насичений тютюновий післясмак. Лінійка neo ™ стіків представлена у різних смакових варіаціях. Обрати можливо як класичні тютюнові смаки, так і яскраві капсульні пропозиції*****.

Про компанію «Бритіш Американ Тобакко»

«Бритіш Американ Тобакко» (БAT) ― одна з провідних компаній, яка виробляє і поставляє тютюнові та нікотиновмісні продукти мільйонам повнолітнім споживачам у всьому світі. Штат компанії становить понад 55 000 осіб. Вона є лідером ринку в понад 50 країнах, а її фабрики представлені в 43 країнах світу. Стратегічний портфель компанії складається зі світових брендів сигарет і товарів зі зниженим ризиком для здоров’я*†, асортимент яких постійно зростає. Це вироби для вейпінґу, системи нагрівання тютюну, а також сучасні продукти для перорального застосування, зокрема безтютюнові нікотинові паучі, вологий тютюн і снюс.

_________________

* Нагріває тютюн без горіння. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.

** до набору glo hyper+ UNIQ входить одна додаткова панель, решта (19 кольорів) — продається окремо.

*** Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну у стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує скоротити в димі сигарет.

**** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.

***** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

_________________

*Виходячи з наукових даних і припущення щодо повної відмови від куріння сигарет на користь альтернативних продуктів, ці продукти не є абсолютно безпечними і викликають залежність.

†Наша продукція, що реалізується у США, зокрема Vuse, Velo, Grizzly, Kodiak і Camel Snus, регулюється Управлінням із питань контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів (FDA). Без його дозволу забороняється здійснювати будь-які заяви про знижений ризик цих продуктів. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: