Мілла Йовович жорстко розкритикувала Дональда Трампа
Зірка висловила обурення щодо расистських висловлювань президента.
А

кторка Мілла Йовович виступила з доволі різкою критикою на адресу американського президента Дональда Трампа через його висловлювання на адресу жінок-конгресменів від Демократичної партії, які родом з інших країн. Свою позицію Трамп озвучив у Твіттері.

Мілла Йовович

«Цікаво, що «прогресивні» жінки-демократи з Конгресу, які спочатку були вихідцями з країн, уряди яких є повною і тотальної катастрофою, гіршими, найбільш корумпованими і недієздатними в світі, зараз голосно і злобно розповідають народу Сполучених Штатів, наймогутнішій нації, про те, як має бути влаштований наш уряд. Чому б їм не повернутися і не допомогти відновити повністю зруйновані й заражені злочинністю місця, звідки вони прийшли. Ці місця дуже потребують вашої допомоги, ви можете поїхати досить швидко. Я впевнений, що Ненсі Пелосі була б дуже рада швидко організувати безкоштовні поїздки!» – завершив свій твіт Трамп колючим коментарем на адресу спікера нижньої палати Конгресу Ненсі Пелосі, з якою вони конфліктують вже давно.

Акторка родом із Києва Мілла Йовович висловила своє обурення позицією президента у своєму Інстаграм-аккаунті. «Це найнижча точка в історії нашої країни. Те, що Дональд Трамп міг робити такі мерзенні і расистські коментарі про будь-кого взагалі на публічному форумі, кидає виклик всім переконанням і має бути неприйнятним, але ще й про інших американців? Це просто нереально. Деякі народилися в США, в той час як інші є натуралізованими громадянами США», – написала Йовович та відзначила, що президент повинен «представляти найкраще, що є в Америці, бути вище дрібної сварки та образ».

Також зірка додала: «Який приклад це дає нашій молоді? Що можна судити когось за расою або країною походження? Можна ставитися до них з неповагою, бо вони «іноземці». Я маю на увазі, наш президент робить саме це. Це протилежність тому, на чому ця країна побудована і що вона завжди уособлювала. У цій країні не існує жодної білої особи, яка була б родом звідси. Кожен з них приїхав з-за кордону. Кожен».

View this post on Instagram

This is such a low point in our country’s history. That a POTUS could make such vile and racist comments about anyone at all on a public forum defies all belief and should be unacceptable, but about other AMERICANS? It’s just unreal. Some born in the USA; while others are naturalized American citizens. Congresswomen. It’s never in history been seen that a POTUS goes so low as to pick fights with people that don’t agree with him, bully people, name call and cast racial slurs that you would hear in some drunken brawl at a bar: “go back to where you came from”. Our President should represent the BEST of America. The most noble and good. To be above petty infighting and insult slinging. What example does this give to our youth? That it’s ok to judge someone based on there race or their country of origin. It’s ok to treat them with disrespect because they are “foreigners”. I mean our president is doing it. It’s the opposite of what this country is built on and has always represented. There is not one white person living in this country who’s family is originally from here. Every single one came from abroad. Every single one.

A post shared by Milla Jovovich (@millajovovich) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: