Milan Men’s Fashion Week: показ Dolce & Gabbana FW’20/21
У першому ряду — юні зіркові тік-токери.
Я

кщо окинути поглядом перший ряд шоу Dolce & Gabbana FW’20/21, певно, нікого з цих важливих гостей ви не впізнаєте. Як колись у 2009-му дизайнери запросили на свої шоу перших блогерів, у 2015-му — перших інстаграмерів та ютуберів, так і тепер почесними гостями зробили перших надпопулярних юних тік-токерів, чиї імена вам нічого не скажуть, якщо ви разом із мільйонами інших не користуєтеся цим соцмедійним додатком. Нова популярна платформа сформувала нове мікропокоління модників, тож Дольче та Габбана не гають часу і привертають їхню увагу до себе.

Харві Лі Кантвелл, Джейкоб Сарторіус, Лорен Грей, Брук Тейлор Кір, Чейз Хадсон, Блейк Грей, Кеш Бейкер та Маверік Бейкер

Розальба

Щодо нової колекції, яка отримала назву «Майстри мистецтва»: орієнтуючись на сучасні течії, в новому сезоні дизайнери привертають увагу до цінності праці, ремесла та навичок, що передаються із покоління в покоління. Оформлення шоу було відповідним: у фойє можна було зустріти в’язальників та шевців, а відеоряд навколо подіума освітлював процес роботи сицилійських ремісників.

Моделі здебільшого натхнені образами ремісників, інтерпретуючи робочий та сільський одяг. Грубі штучно зістарені тканини, візерунок «гусяча лапка» та твід, широкі брюки та стильні «робочі» комбінезони, об’ємний фактурний трикотаж та відповідні аксесуари. Звичайно, усе в дуже сучасному прочитанні — так, щоби сподобалося тік-токерам.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: