Мільйон білих троянд і марафон весільних суконь: деталі казкового весілля Періс Гілтон
Кім Кардаш’ян, Ніколь Річі та Емма Робертс у ролі зіркових подружок нареченої.

Наречена із сім’єю

Періс Гілтон не втомлюється ділиться деталями свого приголомшливого весілля у Бель-Ейр. У мережі з’являються все нові фото. Поки що переглядаємо вишукані сукні білявки. Як ми і передбачали, на одній вона не зупинилася.

Головними подружками нареченої стали Ніколь Річі, Емма Робертс і Кім Кардаш’ян. Щодо страв, то пригощали гостей стейком, ікрою, морозивом і шоколадним тортом.

Пара виконала свій перший весільний танець під пісню I Will Always Love You, яку ніжно заспівала Демі Ловато. Чи потрібні ще якісь слова? Мусимо додати, що на власному сайті наречена залишила особливе послання фанатам, де запевнила, що Картер — «її принц, чоловік її мрії».

«Я — дружина. Я не можу в це повірити. Упродовж останніх двох десятиліть я постійно шукала свого чоловіка. Не тільки того, з ким можна поділитися своїми мріями, але й ту людину, з якою разом під силу побудувати майбутнє.

Періс Гілтон і Картер Реум

Це було казкове весілля!

Того, хто не був би захопленим Періс Гілтон, а бачив мене справжню і кохав за мій дух і мої цінності. Люблячого і доброго, того, хто стане батьком моїх майбутніх дітей.

Ніколь Річі і Кім Кардаш’ян

Я так пишаюся своєю історією кохання з Картером і ще більше схвильована тим, що вона лише розпочинається. Мій наступний розділ у ролі дружини буде найкращим.

Коли Картер уперше побачив мене у сукні, він заплакав, я також почала плакати. Це був казковий момент. Перед початком церемонії моє серце калатало, бо настав час. Я тремтіла: це був один із найбільш чуттєвих моментів у моєму житті.

Я так чітко пам’ятаю свої перші два кроки по проходу. У момент, коли побачила обличчя близьких і друзів та їхні погляди на мене, почувалася справжньою принцесою більше, ніж будь-коли. Потім побачила красиве обличчя коханого Картера… Це була така чиста магія. Я нарешті стала дружиною найчарівнішого принца!»

Вітаємо, Періс!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: