Мільйон доларів на рік: гонконгський будинок Людмили Бікмулліної
«Добре там, де сім’я», — впевнена «Міс Україна Всесвіт – 2007» Людмила Бікмулліна. Ходімо в гості!

Людмила з донькою Ніколь та сином Адріаном

Дитинство та юність Людмили Бікмулліної, моделі та «Міс Україна Всесвіт – 2007», пройшли у Харкові, але левову частку життя вона провела в Гонконзі — цілих 13 років. Ми розпитали красуню про її будні на острові та зазирнули до її тамтешньої оселі. Між іншим вона розповіла нам про доленосні зміни в особистому житті, свій другий шлюб із тенісистом, новий бізнес і плани щодо підкорення британської столиці.

До Гонконга Людмила переїхала у 20 років, де познайомилася зі своїм першим чоловіком — американським мільйонером Біллом Кеєм. Йому вдалося викупити старий двоповерховий англійський колоніальний дім, до речі, один з останніх вільних будинків на острові. Хоч за гонконгськими мірками такий маєток можна вважати розкішшю, для українців він здавався б скромною оселею. Все тому, що там шматок землі розцінюється як величезний скарб.

«Коли вся моя сім’я переїхала до нас і я була вдруге вагітна, чоловік сказав, що треба переїжджати до більшого будинку з басейном і краєвидом на море.

Там усе було ідеально. Я здивувалася, наскільки Гонконг — зелене місто.

Ну і, звичайно, ціни на житло були просто шалені».

Оренда такої оселі обходилася подружжю в мільйон доларів на рік. Та, за словами моделі, воно було того варте. Ліфт для їжі, красиві гвинтові сходи, шандельєр — усе, що обожнює наша героїня. Але й тут знайшовся один недолік.

«Кухня була на першому поверсі, а наша з чоловіком спальня — аж на п’ятому.

Я розуміла, якщо захочеться пити, а поруч немає води…

Це все круто, але я сумую за тим часом, коли жила у квартирі. Щось забудеш, а воно в сусідній кімнаті лежить. Якщо чесно, трішки стомлюєшся жити в такому великому домі».

Людмила з другим чоловіком Ахмедом

«Комфорт і зручність — понад усе. Мені здається, коли у тебе з’являються діти, починаєш цінувати інші речі».

Молодша сестра Людмили Наталія

Незважаючи на кількість кімнат, улюбленим місцем у будинку був диван біля телевізора. Там сім’я збиралася з друзями для вечірніх посиденьок. До речі, коли пара з’їжджала з цього дому, просила віддати диван за будь-яку ціну.

«Гонконг не схожий на жодне інше місто у світі.

Там своє, ні на що не схоже життя.

Але я вважаю, що на кожному етапі нам підходить те чи інше місто. Інколи варто пожити в селі, а інколи — бути в центрі всіх подій».

Пес Бо

Другого чоловіка моделі звати Ахмед. З його появою улюбленим сімейним заняттям став теніс, адже при знайомстві він представився як інструктор з тенісу. Ба більше, саме під приводом майстер-класу з тенісу він запросив Людмилу на перше побачення.

«Я прийшла, а він, виявляється, головний тренер Тенісної асоціації Гонконгу, і корт, де в нього проходили тренування, розташований біля мого будинку».

Для Ніколь та Адріана, дітей від першого шлюбу, Ахмед став люблячим татом і незмінним тренером.

«Скажений тато (у хорошому сенсі). Мої діти у нього закохалися! Я взагалі не бачила, щоб вони до когось так ставилися. І сім’я моя, і мама — його полюбили всі!»

Сестра Людмили Наталія з мамою Оленою та племінниками

Окрім Ніколь та Адріана, пара виховує ще півторарічну донечку. До речі, заради Людмили Ахмед покинув Гонконг. Вона планувала переїхати до Лондона, до того ж уже купила там будинок. Але тимчасово сім’я проживає в Москві, де встигли побудувати власний корт біля дому. Однак, у пріоритеті — придбати житло в Іспанії або Франції, щоб брати активну участь у тенісних змаганнях Європи.

«Я завжди мріяла, щоб у мене була сім’я, де насамперед всі — одне за одного. Ми всією сім’єю йдемо до спільної мети. Де мої близькі — там мені добре».

Молодша донька Людмили — Лаура

 

Текст: Дар’я Базалинська

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: