Мільйон євро за лот: Анастасія Масюткіна-Д’Амброзіо про благодійний аукціон на гала-вечері князя Монако
Ексклюзивний відеозвіт.

Учора, 23 вересня, у Монако відбулася благодійна гала-вечеря князя Альбера ІІ, що належить до найбільш впливових осіб, які виступають за захист довкілля. Серед гостей була й українка Анастасія Масюткіна-Д’Амброзіо, яка розповіла JS про пошуки образу для заходу, поділилася враженнями від події та ексклюзивним відеозвітом.

Про образ

Обрала сукню від ZUHAIR MURAD, адже цей бренд створює одні з найкращих та найстильніших вечірніх луків. Ідеальні довжина та колір — нейтральний і водночас яскравий. Вибирала доволі довго, переглядала багато колекцій. Пошуки образу розпочалися за місяць до події.

Із розміром пощастило, адже зазвичай нелегко знайти вбрання з моїми параметрами. Тому сукня для знакового вечора була ідеальною.

Про унікальність цьогорічної гала-вечері

Князь Монако Альбер ІІ щороку проводить такі гала-вечері. Однак тепер захід видався унікальним, бо князь уперше влаштував його у своєму палаці. Гостей зібралося небагато.

Запрошення на гала-вечерю

Про благодійний аукціон і лоти

Під час вечора проходив аукціон. Усі зібрані кошти спрямовані на підтримку Фонду князя Альбера ІІ, який займається захистом здоров’я планети. Лоти продавалися за великі кошти.

Наприклад, обід чи вечеря із князем та княгинею Шарлен придбали за мільйон євро та мільйон двісті тисяч євро відповідно. Продавали зірки Шерон Стоун та Орландо Блум.

Лот №20. Обід із князем Альбером ІІ і княгинею Шарлен

На жаль, самої княгині Шарлен не було. Її справді не вистарчало на заході. Пообіцяли, що наступного року та неодмінно з’явиться на вечері, тому лоти за її участі продавалися. До речі, серед них був і її автомобіль — Tesla.

Переглядаємо відеозвіт.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: