Мільярдер рекомендує: 5 книг від Білла Гейтса на новорічні канікули
Засновник Microsoft поділився власним списком особливих видань.

 

Білл Гейтс знає, як із користю провести різдвяні канікули! Окрім традиційного чітмілу та перегляду новорічних фільмів, він радить прочитати декілька книг. Мільярдер обрав одразу п’ять видань, які йому сподобалися у 2019 році, бо «грудень — чудовий час для підбиття підсумків». Гейтс опублікував добірку на власному YouTube-каналі та переконаний, що ці книги сподобаються його фанам.

Таярі Джонс, «Американський шлюб»

«Прочитати цю книгу мені порадила моя дочка. Тема важка, але змушує багато про що задуматися: мені припала до душі трагічна історія кохання Роя та Селести. Джонс. Чудова авторка, рекомендую!» — поділився емоціями Білл. До речі, це одна із найулюбленіших книг 44-го президента США Барака Обами.

Мет’ю Волкер, «Навіщо ми спимо. Наука про сон і сновидіння»

«Сон дуже важливий, але ось що таке здоровий сон, автор розповідає дуже детально. Чудова можливість змінити в новому році власні звички».

Вацлав Сміл, «Зростання»

Чесько-канадський вчений і політичний аналітик Вацлав Сміл — один із найулюбленіших авторів Гейтса. Його робота «Зростання» — не виняток: «Очікую на його нові книги так само, як фани «Зоряних війн» чекають на нову стрічку».

Діана Тавеннер, «Підготовлені»

«Діана створила мережу найкращих навчальних закладів у країні та навчає проживати гідне життя», — Білл рекомендує видання для дбайливих батьків, які шукають практичне керівництво.

Джилл Лепор, «Ці істини»

Про історію Сполучених Штатів і не тільки. Авторка зробила неможливе та переповіла історію США на 800 сторінках — чесно й цікаво. «Навіть якщо ви багато читали про історію США, я переконаний, ви дізнаєтеся щось нове», — ділиться мільярдер.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: