Мімоза та проліски у весняній колекції порцеляни Maria Didkovskaya Х Ganka for Citronelle
Лімітована лінійка тарілок із сезонної серії для ресторану.


Напередодні новорічних свят в ресторані Citronelle було представлено дебютну лімітовану колекцію порцелянових тарілок, створену Марією Дідковською в колаборації з брендом посуду Ganka for Home, яка є частиною великого проєкту «4 сезони». У першій капсулі головним героєм став заєць на тлі різдвяних квіткових композицій.

Дебютна колекція Maria Didkovskaya Х Ganka for Citronelle

Але на цьому співпраця не завершилася. На початку весни вийшло продовження – цього разу заєць вже не один, а із зайчихою та зайчатами, а ключовою флористичною темою стали перші весняні квіти: пролісок та мімоза.


Вибір теми був невипадковим, адже мімоза є символом весни і весняних свят у Франції, а пролісок, занесений до Червоної книги, асоціюється із новим сезоном в Україні. На тарілках ці квіти, звісно, будуть жити вічно, що є чудовим приводом відмовитися від справжніх квітів і створити піднесений настрій, просто засервірувавши стіл.

Загалом у колекції, до якої цього разу увійшли не тільки стандартні тарілки, але й блюдця, лише 100 одиниць. Усі малюнки створені вручну й не повторюватимуться в майбутніх колекціях.

Маша Дідковська

Попереду на вас чекає щонайменше дві колекції (літня та осіння), присвячені пригодам зайця та його родини. Цим проєктом Марія Дідковська хоче донести, наскільки важливо збиратися разом за столом і насолоджуватися не лише їжею, але й гарним сервіруванням, яке, безумовно, створює особливу атмосферу. До речі, усі тарілки функціональні: вони не бояться ані посудомийної машини, ані ножів та виделок.

Ганка Третяк і Маша Дідковська

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: