«Міс Україна-2021»: перший відкритий кастинг відбудеться в Одесі
29 травня у ресторанному комплексі Queen Odessa.

Цьогоріч Національному конкурсу краси «Міс Україна» виповнюється 30 років. Вже розпочалась активна підготовка до грандіозного шоу-фіналу, що відбудеться у жовтні в Палаці «Україна».

Відбір у розпалі! На сайті missukraine.ua дівчата з усієї країни можуть заповнити анкету. Вперше в історії конкурсу додатково будуть проведені відкриті кастинги у великих містах України, першим містом стала Одеса. Для участі достатньо прийти та на місці заповнити анкету.

29 травня у ресторанному комплексі Queen Odessa відбудеться перший кастинг. Початок о 12:00. Вік цьогорічних конкурсанток — 17-26 років. Окрім вікових обмежень, учасниці мають відповідати й іншим основним критеріям: мати зріст від 168 см, мати громадянство України, не перебувати в шлюбі та не мати дітей.

До складу журі кастингу увійдуть: Діана Мироненко «Міс Земля — 2017», Маргарита Паша — «Міс Україна — 2019», Валерія Кучеренко — «Віце-Міс Україна — 2019», Леоніла Гузь — «Міс Україна — 2018» та голова комітету — Вероніка Щіпцова.

Маргарита Паша

Відомо, що журі грандіозного шоу-фіналу складатиметься з відомих представників сфери моди, мистецтва, телебачення. Зокрема, оголошені імена трьох іноземних гостей-членів журі. Ними стали: Джейкоб Арабо — всесвітньо відомий ювелір та засновник міжнародної ювелірної компанії Jacob&Co, Юхан Нільсон — відомий мандрівник і посол Міжнародного союзу охорони природи, а також Сімон де Пурі — одна з ключових фігур арт-ринку та активний благодійний аукціоніст. Ексклюзивну корону для переможниці конкурсу «Міс Україна-2021» створить Джейкоб Арабо.

Джейкоб Арабо

Уже восени Україна побачить топ-25 українок, які змагатимуться за титул «Міс Україна-2021» та сяючу корону. До речі, призовий фонд у 2021 році складає 1 мільйона гривень. Переможниця отримає 500 тисяч гривень та представить нашу країну у Сан-Хуані в Пуерто-Ріко на міжнародному конкурсі Miss World, а володарки титулів «Міс Земля» та «Міс Інтернешнл» отримають по 250 тисяч гривень кожна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: