Місія здійсненна: Катерина Кухар про те, як не вбити одне одного на карантині
Топ-5 порад від прими-балерини.

В умовах «вимушених вихідних» прима та прем’єр Національної опери України Катерина Кухар і Олександр Стоянов проводять весь час разом. Компанію їм складають діти, 11-річний син Тіма і 5-річна дочка Настя, а також няня дітлахів. Як за таких умов не з’їхати з глузду? Балерина поділилася п’ятьма власними правилами щодо того, як зберегти гармонію в родині та залишити всіх цілими й неушкодженими.

Обіймайтеся

 

Це найпростіший спосіб підвищити рівень гормону щастя. У нас із чоловіком навіть є ранковий ритуал: хто перший відкриває очі, той обіймає іншого. В обнімашках ми змінюємо три пози перед тим, як встати з ліжка. Так ми піднімаємо собі настрій.

Ніколи не засинайте у сварці

Якщо ляжеш спати з образою на душі, то вранці прокинешся із ще більшою образою. Через це ми обов’язково миримося перед сном.

Розподіліть обов’язки

 

Оскільки Саша спокійніший за мене, він робить домашнє завдання з дітьми під час карантину. А я, уважна й педантична, відповідаю за чистоту.

Вчіться радіти моменту

 

Раніше я завжди сердилася на чоловіка, який під час ігор з дітьми перевертає квартиру догори дриґом. Я бігала за ними з криками, а тепер, переглянувши свою позицію, приєднуюся до веселої гри. По закінченню ми всією родиною наводимо порядок.

Слідкуйте за своїм зовнішнім виглядом

 

Одне з важливих правил «вимушених вихідних», яке допомагає внутрішньо організувати себе й подобатися чоловікові — вбиратися красиво.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: