Місія здійсненна: Том Круз відвідав Київ
Актор проїхався в київському метро та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.
М

ережа гуде: вчора ввечері на станції метро «Золоті ворота» кияни зустріли Тома Круза. Голлівудський пасажир пройшов повз турнікет, як і будь-який пересічний українець. Поява актора викликала чимало запитань, адже ЗМІ не анонсували його візит до України.

Виявляється, всесвітньо відомий актор та продюсер прибув до Києва за запрошенням президента України Володимира Зеленського, з яким зустрівся в Офісі Президента 30 вересня ввечері. Під час зустрічі Том Круз повідомив, що зацікавився українськими локаціями для зйомок одного зі своїх нових кінопроектів – ось ще один привід відвідати нашу країну. Про це йдеться на офіційному сайті президента.

Володимир Зеленський зі свого боку розповів гостю про власний досвід роботи в кіно та зазначив, що наразі в Україні прийнято закон про компенсації іноземним виробникам, які знімають фільми в Україні. Це сприятиме активному розвитку кіноіндустрії й, на думку президента, зробить Україну інвестиційно привабливою для потужних світових кіновиробників. Місія здійсненна?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: