Місце для творчості: новий маркетплейс сучасного мистецтва CodeKY.art
Ваша персональна онлайн-галерея.

1 лютого 2020 року в Україні стартував маркетплейс сучасного мистецтва CodeKY.art, де представники творчих професій можуть створювати власні онлайн-галереї і продавати свої роботи. Концепція платформи нова й унікальна: «Її міжнародний вектор дозволить спілкування світових майстрів з українськими, активізує синергію культур різних країн і представить світу нові імена українських майстрів і художників, нову ментальну культуру нашого суспільства!» — говорить авторка проєкту Юлія Ковальова.

Команду CodeKY.art об’єднує одна мета — створити середовище нової та сучасної ментальної культури в Україні. Наразі компанія створює глобальну партнерську програму й за межами країни. У неї входять готелі, ресторани, туристичні агентства, провідні медичні клініки, фітнес-центри, автодилери світових торгівельних марок і багато інших компаній, які довгостроково і стабільно присутні на ринку України.

Платформа об’єднує широку аудиторію поціновувачів мистецтва. На CodeKY.art люди зможуть представляти, просувати і продавати свої роботи без посередників. Вести особистий блог і розміщувати на дошці оголошень інформацію про свої виставки, майстер-класи та інші арт- послуги. Для студентів творчих спеціальностей передбачені спеціальні умови розміщення робіт.

У 2020 році компанія планує запустити благодійний фонд Codeky Foundation «Art From Heart». Вона вже працює над підготовкою програми для студентів з виділенням грантів і над великою благодійною виставкою майстрів, яка щорічно проходитиме в Києві. Команда CodeKY.art впевнена — мистецтво важливо!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: