Місце сили: вілла Донателли Версаче на озері Маджоре
Роздивляємось фантастичну нерухомість дизайнерки за $ 6 мільйонів.


Окрім моди Донателла Версаче захоплюється антикваріатом та сучасною архітектурою. Нещодавно 65-річна дизайнерка стала володаркою вишуканої вілли La Verbanella площею 1 390 квадратних метрів.

Це дійсно неймовірна нерухомість з власним виходом до озера Маджоре і власною історією!  

Вартість маєтка і ділянки, які колись належали відомому італійському видавцеві Арнольдо Мондадорі, складає $ 6 мільйонів.


Будинок відомий не лише власником, але й зірковими гостями, яким вдалося побувати тут. Так до Мондадорі в різні часи приїжджали Волт Дісней і Ернест Гемінгуей, і усі вони залишали пам’ятні автографи над великим каміном.

Не дивно, що вілла припала дизайнерці до душі — вона дуже світла і простора! До послуг Донателли 50 переобладнаних кімнат, 20 з яких — спальні. На території ділянки є мальовничий садок, басейн, спортзала і власний ставень.


Варто додати, що у Донателли особливе ставлення до будинків на озерах — раніше родині Версаче належала фантастична вілла Fontanelle на березі озера Комо.

Fontanelle, яка довгий час була одним з улюблених місць відпочинку старшого брата Донателли, дизайнера Джанні Версаче, була продана 12 років тому за шалені 40 мільйонів доларів.

     

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: