Місяць кохання у київському ЦУМі
Любов надихає!
Т

радиційно напередодні найромантичнішого свята року команда столичного ЦУМу готує особливий подарунок Києву та всім гостям універмагу. Цього разу основою для декорацій до Дня всіх закоханих стала відома фраза з композиції The Beatles — All you need is love.

Яскраво-червоні літери заввишки до 2,5 м, обрамлені неоновою стрічкою, займають прибзизно 200 квадратних метрів на центральній частині екстер’єру універмагу. Серця та фасадне підсвічування доповнюють композицію, створюючи романтичний настрій у самому серці столиці.

Як зазначалося, перевтілення ЦУМу до Дня святого Валентина відбувається не вперше. У 2020-му центральний універмаг замінив на фасаді будівлі традиційну вивіску ЦУМ на грайливу «ЦЬОМ». З першої хвилини появи вивіски, фотографії на тлі «ЦЬОМ» із освідченнями в коханні заповнили інформаційне поле у соцмережах та надихнули користувачів на подальше створення свого унікального контенту. А в 2021-му центральний вхід тут прикрасило 5000 сердець.

Протягом лютого на гостей універмагу чекають pop-up корнери з ідеями небанальних подарунків, тематичні колекції та фотозони, а також пропозиції від українських та міжнародних брендів. Спеціально підібраний плейлист забезпечить особливий настрій під час шопінгу, побачення чи сімейної вечері в одному з ресторанів ЦУМу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: