Міжнародне ком’юніті для жінок у бізнесі Wtech відсвяткувало 2-річчя
У форматі онлайн-шоу обговорили тему гендерної інклюзивності в бізнесі й технологіях.

Wtech, міжнародне ком’юніті для топ-менеджерок у сфері IT, відзначило свій другий день народження. Святкування заходу пройшло у форматі онлайн-шоу.

У прямому ефірі Wtech Time Show зустрілися засновниця TA Ventures та co-founder Wtech Вікторія Тігіпко та CEO & Founder SLOVA Tech PR та CEO і co-founder Wtech Вірослава Новосильна.

Також своїм досвідом в бізнесі та поглядами на жіночу кар’єру в IT з тисячами глядачів поділилися запрошені гості: Дмитро Волошин — СТО Preply; Ірина Горова — co-founder і CEO групи компаній MOZGI GROUP; Вадим Іщенко — СМО Uklon; Марк Патчетт — засновник Growth Shop; Галина Палійчук — керівниця Growth Shop Ukraine; Аліна Щербина — СОО Escape Lab; Владислав Савченко — засновник і президент Європейської асоціації програмної інженерії.
Ведучими вечора стали Карина Дубініна — засновниця б’юті-мережі Backstage і шоумен Арсен Цимбалюк.

У студії Wtech Time Show гості обговорили тему гендерної інклюзивності в бізнесі і технологіях.

«Рентабельність бізнесів, що мають більше 3-х жінок в топ-менеджменті, в 2,5 рази більша — це важлива економічна складова, яка говорить про необхідність вирівнювання гендерного балансу. Близько 25% жінок сьогодні не мають рольових моделей, а від синдрому самозванця сьогодні страждають більше 70%. Ми хочемо це змінити, а тому вважаємо дуже важливим розвивати і підтримувати кластер жінок у малому та середньому бізнесі», — розповідає Вікторія Тігіпко.

«Сьогодні в Україні та світі все більше уваги приділяється питанням гендерної рівності. Завданням Wtech є підтримка жінок, які обрали для себе сферу підприємництва та технологій. Для цього ми надаємо можливість нетворкінгу, менторства, а також консультацій з едвайзерами та лідерами індустрій », — ділиться Вірослава Новосильна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: