Модель трансгендер та красуня plus-size: еволюція бренда Victoria’s Secret
«Це важливий крок у правильному напрямку...».
Д

осить консервативний бренд білизни Victoria’s Secret еволюціонує та розширює межі. Це проявляється не лише в нових сучасних доробках та ефектних сезонних колекціях, але й у сприйнятті численної критики в контексті вибору моделей — раніше у показах та зйомках брали участь переважно дівчата з традиційними параметрами фігури «90-60-90». У час розквіту фемінізму та толерантності цього виявилося недостатньо, тож тепер серед «янголів» Victoria’s Secret є модель plus-size Алі Тейт Катлер та моделі-трансгендери, зокрема, Май Сімон Ліфшиц.

Алі Тейт Катлер

«Це приголомшливо! Мені здається, я перша дівчина з 14-м розміром у VS. Попри це, я дуже задоволена роботою з брендом, який обожнювала, коли була підлітком. Це важливий крок у правильному напрямку для жінок всіх типів фігури», — поділилася Алі.

Май Сімон Ліфшиц (крайня зліва)

Перша фотосесія вже офіційно представлені, тож саме час побачити нових моделей! Не виключено, що саме вони й представлять чергову колекцію бренда на традиційному шоу в наступному році. Нагадаємо, що різкі заяви екс-голови з маркетингу Еда Разека призвели до бойкотування бренда — традиційний перфоманс в цьому році було відмінено.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: