Модний триб’ют Ользі Кобилянській у колекції ELENAREVA SS22
Мікс жіночності й маскулінності та унікальні квіткові принти.

Олена Рева продовжує розкривати тему жіночої сили і в новому сезоні звертається до масштабної особистості Ольги Кобилянської — української письменниці, майстерної вершниці та яскравої емансипе. Надихнувшись біографією письменниці та її творчістю, дизайнерка перетворила роботу над колекцією на гру із архетипами, зміксувавши жіночий та чоловічий гардероби.

До делікатних суконь-негліже зі складною шнурівкою і топів-бюст’є вона додала строгі костюмні двійки, монументальні штани-палаццо та атлетичного вигляду корсети, які можна вдягати поверх жакетів та суконь.

Традиційну українську плахту дизайнерка трансформувала у лаконічні спідниці, які можна носити поверх штанів як об’ємні пояси-баски з драпіруванням. Залишаючись вірною жіночності в своїх колекцій, Рева використала делікатне мереживо та інтегрувала елементи спідньої білизни.

Вбрання для вечірніх виходів виконані із шовку та віскози в монохромних чорно-білих варіантах, а також ніжного лимонного відтінку. Між іншим, художниця з текстилю Ліна Нечиполіна створила графічний принт у вигляді едельвейсу – улюбленої квітки Кобилянської, що є символом кохання та вірності.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: