Mon Amour: французькі канікули Гайді Клум та Тома Каулітца
Суцільна романтика та безтурботність!
Д

ля літнього відпочинку Париж обрали не лише Софі Тернер та Джо Джонс (у столиці Франції пара планує святкувати весілля), але й Гайді Клум та Том Каулітц. Компанію їм склали діти моделі від шлюбу із співаком Сілом, а також пес музиканта.

Романтичні сніданки в ліжко, пізні вечері при свічках у відомих туристичних закладах міста, ніжні фото біля Ейфелевої вежі й, звичайно, спам в Instagram — за декілька днів закохані встигли багато. Шопінг — також за розкладом! From Paris with love, — Гайді підписує світлини виключно з великою кількістю червоних сердець.

Також пара завітала в Діснейленд, де провела цілий день, розповідаючи фанам про свої враження у веселих stories. «Найщасливіше місце на землі», — стверджує топ-модель та додає сімейні фото з Лу та Йоганом. Окрім атракціонів, родина встигла відвідати ланч із Міккі та Мінні Маусами.

Це вже не перша подорож закоханих. Нещодавно вони відвідали Гонконг, але саме Париж неймовірно зблизив родину — з публікацій Гайді зрозуміло, що Том чудово спілкується з її дітьми.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: