MONATIK і Віра Брежнєва влаштували «ВЕЧЕРиНОЧКУ»: прем’єра відео
Здається, у нас з'явився улюблений хіт цього літа!
Г

оловний хітмейкер сучасності MONATIK і співачка Віра Брежнєва об’єднали свою потужну творчу енергію та презентували спільний музичний бенгер «ВЕЧЕРиНОЧКА». За танці на святі MONATIK та Віри відповідав Денис Стульников. А відео створювала видатна команда мультиартиста: режисерка Таню Муіньо, оператор Микита Кузьменко та стилістка Ольга Жижко. Вийшло по-літньому легко, красиво та динамічно — ідеальний мікс для всіх, хто, як і ми, скучив за вечірками та веселощами!

«Яким би не було це літо, ми віримо, що побачимося, обіймемося здорові, і все, що раптом пішло не так, якнайшвидше налагодиться. Ми обов’язково станцюємо, що вміємо, адже танці вміють підіймати будь-який настрій. Плюс прийшло літо, тож ми не посміємо залишити вас без домашніх вечірок», — прокоментував нову роботу MONATIK.

«У нас вийшло дуже круте та незвичне відео! Нереальна локація, люди, музика! На майданчику було гаряче, а настрій — свято, і я впевнена, нам вдалося передати цей вайб! Після тривалої самоізоляції всім потрібна класна ВЕЧЕРиНОЧКА», — поділилася враженнями Віра Брежнєва. До речі, композиція увійшла до альбому співачки «V», реліз якого також відбувся сьогодні.

Фото: Юкка Подольська 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: