MONATIK, Michelle Andrade та Євген Кот у кампейні Superstar від Adidas Originals
Капсульна колекція Signature Series уже доступна в магазинах бренда.
A

didas Originals продовжує кампанію «Superstar. Змінюємо гру», присвячену 50-річному ювілею легендарних кросівок Superstar. Об’єднуючи митців зі світу музики та спорту, бренд демонструє, як сила командного духу змінює цей світ, дозволяючи вийти за межі можливого й досягнути більшого. У новій рекламній кампанії MONATIK, Michelle Andrade, Євген Кот, Дар’я Коломієць, Дар’я Білодід і Микола Шапаренко розповідають про творче самовираження, командну гру та своє унікальне бачення сьогодення й майбутнього.

Окрім того, бренд представляє капсульну колекцію Signature Series, у якій переосмислює знаковий силует Superstar, доповнюючи його ефектними деталями. Незмінними залишаються фірмові елементи — три смужки й напис «Superstar». Колекція вже доступна в магазинах Adidas Originals.

У межах кампанії герої поділилися своїми думками щодо змін у житті та натхнення.

MONATIK, як ніхто інший, знає, що таке зміни та як важливо прагнути змінюватися на краще: «Вихід із зони комфорту, яку ми самі собі вигадали, видається абсолютно непотрібною дією. Але одного разу, наважившись просто зазирнути в несподівані закрути подій у житті, є велика ймовірність усвідомити, що зона комфорту виявилася просто набутою звичкою та не завжди корисною.

Є ймовірність побачити наяву те, що раніше міг лише уявити у фантазіях та мріях.

На ці думки мене завжди надихають рідні, кохані люди, в очах і словах яких я знаходжу таку необхідну любов, надію, силу і віру у світле майбутнє. Зміни починаються з тебе! Зі спроб кожен день побачити кращу версію себе. Не бійся змін. Прагни змінюватися на краще! Цілком можливо все навколо стане таким, як ти й хотів!».

Розмірковуючи про зміни, танцюрист Женя Кот зазначає: «Потрібні глобальні зміни в людській свідомості.

Хочеться, аби люди стали добрішими, світлішими та мудрішими.

Почали цінувати те, що в них є, змінювати пріоритети, допомагати іншим. Цей рік та проблеми, з якими зіткнулася вся планета, багато чому навчили нас».

Співачка Michelle Andrade переконана, що зміни — це не завжди легко, але саме вони ведуть до мети. «Мої мрії завжди рухають мене вперед, як і прагнення бути тією, ким я хочу.

У важкі моменти мене супроводжує моя особиста велика мета.

Думаючи про неї, я йду вперед», — коментує Michelle Andrade.

Про найважливіші зміни у житті розповіла Дар’я Білодід: «Моя перша перемога стала не лише незабутньою подією, але і зробила мене сильнішою та впевненішою в собі».

Микола Шапаренко поділився своїм баченням успіху: «Якщо хочеш рости професійно та розвиватися, потрібно щодня працювати над собою, особливо там, де ти відчуваєш, що це твоя слабка сторона! Саме завдяки цьому я й потрапив у команду».

Розповідаючи про команду, Дар’я Коломієць стверджує: «Гадаю, зараз дуже важливо об’єднуватися, створювати команди, колаборації. Підтримувати один одного, чути та приймати».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: